×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

اخبار گیلان

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

سرانجام آنچه نباید رخ می داد، حادث شد و اتفاقی که نباید می افتاد به وقوع پیوست و آزاد گذاشتن مسافرت ها و سفرهای نوروزی در عید امسال همه رشته ها را پنبه کرد و آنطور که معلوم و هویداست کشور وارد سونامی کرونایی وحشتناکی شده که البته تازه در اول راه آن قرار داریم!
متاسفانه مسئولان و متولیان امر هم که هیچگونه همکاری و هماهنگی در اکثر زمینه ها و حوزه ها با یکدیگر ندارند و فقط یاد گرفته اند توپ را به زمین حریف بیاندازند و مدام یا یکدیگر را مقصر جلوه می دهند و یا همه کاسه و کوزه ها را بر سر مردم می شکنند و خلاص!
ضمن اینکه در این اوصاف دکتر نمکی وزیر بهداشت، حریرچی معاون ایشان و سایر دست اندرکاران و مسئولان وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی نیز انگار هیچ قدرت و مرجعیتی ندارند و به نوعی با قربان صدقه رفتن، حرف های غیرمنطقی و من بمیرم و توبمیری به قصد فریب اذهان عمومی را دارند!
آقای وزیر بهداشت! اینکه کسی به حرف شما گوش نکرده و سایر اعضای ستاد ملی کرونا هم برای سخنان تان در مورد عواقب باز گذاشتن راه ها و سفرهای نوروزی ارزشی قایل نشدند و بزم سفرهای نوروزی را رونق بخشیدند و آنی شد که نباید می شد! چاره کار، کناره گیری و استعفای شما و سایر همکاران عزیز شما می باشد!
آقای دکتر نمکی این عذر بدتر از گناه است که می فرمایید، کسی به حرف ما گوش نکرد و موچ چهارم کرونا با شدت در کشور آغاز و اکثر شهر ها در شرایط بحرانی و رنگ قرمز قرار گرفته اند! پس وظیفه و تکلیف شما به عنوان نفر اول بهداشت و درمان کشور چیست؟!
اگر اینطور که شما می فرمایید کسی به حرف علمی و تخصصی ارزشی قائل نمی شود پس چرا شما همچنان در مسند خود حضور دارید؟! آیا این خجالت آور نیست که کسی برایتان و به سخنان تان توجه ای نمی کند؟! آقایان نمکی و حریرچی عزیز که خیلی هم تاکنون زحمت کشیده اید و در همین بحبوحه یکساله شیوع این ویروس حتی شما هم کرونا گرفته اید؛ شما را به خدا و برای رضا خداوند استعفا بدهید و بروید کنار؛ شاید فرجی شد؟! شاید فرد جایگزین شما از الزامات و تحکیم مطلوبتری برای اقناع سایر متولیان و مسئولان و اعضای ستاد ملی کرونا برخوردار بوده و باعث نجات جان مردم شد!
آقا دکتر بفرمایید استعفاء بدهید، باور کنید کسی مانع نخواهد شد!

کریم خورسندی مژدهی

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد