×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۸  
it is true
true
false

باز باران خبر، با پایان مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیاتهای نظارت بر انتخابات نتایج بررسی صلاحیت ها به کاندیدا اعلام شده است.

* حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل :

بر اساس اخبار دریافتی و تاییده برخی داوطلبان، اسامی زیر توانسته‌اند از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل تائید صلاحیت خود را اخذ کنند.

اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل به شرح زیر است:

۱.ذبیح نیکفر

۲. رسول حکیمی

۳. معصومه حیدری

۴. سلمان زارع

۵. ابراهیم صحبانی

۶. سید رضا علوی زمیدانی

۷. رسول فرخی

۸. کمیل مومنی

۹. حسن بابایی

۱۰. کامران واحدی

* حوزه انتخابیه لنگرود:

۱. حمید رمضانپور دریاسری

۲. بهروز جعفری

۳. مهرداد لاهوتی

۴. یوسف مهموم

۵. پرویز محمد نژاد

۶. حمدعلی حیدری

۷. سهراب رستمی لات لیلی

۸. عصمت یوسف زاده مریدانی

۹. حسین قاسم پور شلمانی

۱۰. امین امیری

۱۱. موسی روشن قیاس

۱۲. علی رستمی چافی

۱۳. رضا موسی پور

۱۴. سید جلال نورموسوی

۱۵. مهدی علیجانی

* حوزه انتخابیه رودبار:

اسامی برخی از نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس در رودبار به شرح زیر است و بروز خواهد شد:

۱. مهرداد چگینی

۲. محمد میرزایی

۳. کاظم ارجمندی

۴. اسماعیل فداعی

۵. منوچهر جمالی

* حوزه انتخابیه صومعه سرا:

۱. فاروق آقاجانی

۲. سیدکاظم دلخوش اباتری

۳. جواد دل زنده دار اباتری

۴. محمدنقی رنجبر چوبه

۵. سید رسول موسوی چوبه

۶. یونس مرادی پور

۷. سید عباس موسوی مناره بازاری

۸. وحید مهدوی لیفشاگرد

۹. انوش مهربان مرجقل

*حوزه انتخابیه وردسر و املش:

 حبیب پنجی
۲. محمد طائب
۳. علیرضا جهانی
۴. محمد حسین زاده
۵. مصطفی حسینیان
۶. دکتر علی داوودی
۷. یحیی ذکریاپور
۸. محمدرضا رجبی
۹. صدیقه رمضانی
۱۰. هادی سلمی
۱۱. سید محمد سید محمدی
۱۲. محمد صفری
۱۳. اسدالله عباسی
۱۴. نظر علی علیزاده
۱۵. غلامرضا مرادی
۱۶. شیرعلی اصغر موسوی
۱۷. محمد تقی نجف زاده
۱۸. صفرا همتی

* حوزه انتخابیه فومن و شفت:

۱.ناصر عاشوری
۲.خانم سامره عاشوری
۳.خلیل بهروزی‌فر
۴.رسول جماعتی گشتی
۵.عباس رجب پور نصیرمحله
۶.محمدعلی محبعلی زاده گشتی
۷.جواد محجوب
۸.رسول پاکزاد بدابی

* حوزه انتخابیه آستارا:

۱.غلامرضا مرحبا
۲.کاظم داوری
۳.زهرا سعادتی
۴.بهروز عبادزاده
۵.یعثوب گل گشتی
۶.فرشاد پور افقی
۷.اسد معانی
۸.احد نجار
۹.کیهان نگاری
۱۰. ولی داداشی
۱۱. داود کریمی

*حوزه انتخابیه بندرانزلی:

۱. خسرو آرنگ

۲. منصورپورغلامی

۳.مهدی جهاندوست

۴. عباس حیدری

۵. محسن خدابخشی پور

۶. حسن خسته بند

۷. فیروز خوشحال

۸. حسن دادرس

۹. ستار رجبی

۱۰. مصطفی سماک امانی

۱۱. محمدعلی علیزاده

۱۲. مهدیه نجفیان

۱۳. مهدی شیرین‌کام

*حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه:

۱. محمدعلی رمضانی دستک
۲. محمدرضا علیرضانژادگوهردانی
۳. امیر ثابتی امیرهنده
۴. محمد شعبانی لسکوکلایه
۵. سیدمهدی صادق
۶. علی رعنای رهبرخواه
۷. ریحانه احمدی دهکاء
۸. هاشم میرتقی حسن کیاده
۹. رضا شرمسار
۱۰. مهدی ترابی

*حوزه انتخابیه ماسال و تالش:

۱. محمود شکری

۲. علی حسینی

۳. وحید اشکانی

۴. فرشید ره انجام

۵. عبدالعزیز سلطانی

۶. اصغر شمسی پور

۷. اکبر کوهی

۸. سید عباس میر طالبی

۹. سید محمد موسوی

۱۰. علیرضا یوسفی

۱۱. سهیلا نجفعلی زاده

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true