سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت چهار رکن مهم در انتخابات است

استاندار گیلان در جلسه ستاد انتخابات گفت : سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت چهار رکن مهم در انتخابات است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه ستاد انتخابات استان با تاکید بر ضرورت برگزاری هرچه بهتر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان رویداد مهم سیاسی- اجتماعی بیان داشت: اتحاد و انسجام ملی، کلید واژه های مهمی است که همواره در فرایند انتخابات در قالب قانون مداری و رعایت اصل بی طرفی باید مورد توجه قرار  گیرد.

وی “گام دوم انقلاب اسلامی، قانون مداری و بی طرفی و انسجام ملی” را شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و گفت: توجه به این سه اصل مهم باید در سرلوحه عملکرد تمامی مجریان و فعالان برگزاری انتخابات قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در گیلان اصل بی طرفی را بسیار مهم دانست و افزود: هرگاه تمکین مسئولان به قانون، به مردم ثابت شود؛ اعتماد عمومی نیز افزایش یافته و بالا رفتن سطح مشارکت را به دنبال دارد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت چهار رکن مهم در انتخابات است زیرا سلامت و امنیت به عنوان اولویت و وظیفه ذاتی مسئولان به شمار می رود اما مشارکت و رقابت وظیفه ملی همه آحاد جامعه است که همگان باید به آن توجه داشته باشند.

دکتر زارع با تاکید بر ضرورت افزایش سطح رضایت مندی مردم با توجه به نیازمندی های آنان گفت: رضایتمندی مردم از مسئولان موجب رغبت افزایی جهت مشارکت های مدنی می شود.

استاندار گیلان با اشاره به لزوم همکاری لجستیکی، تجهیزاتی و تامین نیروی انسانی لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های دولتی و اجرایی وظیفه دارند در این زمینه همراه و همگام با فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها عمل کنند و اجازه ندهند کوچکترین وقفه ایی در این زمینه احساس شود.

استاندار گیلان در خاتمه سخنانش از مدیران و عوامل برگزاری انتخابات خواست تا پایش مستمری در خصوص فرایند برگزاری انتخابات از مرحله زیرساخت تا اجرا داشته باشند و نسبت به برگزاری جلسات در همه شهرستان ها اقدام کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=5035

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: