مطالبات سال‌های گذشته کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌زودی پرداخت می‌شود

باز باران خبر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از پرداخت مطالبات سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۹ کارکنان این دانشگاه طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر ارسلان سالاری امروز در جمع خبرنگاران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و استجابت دعای مؤمنان در ماه مبارک رمضان ، خبر دلگرم‌کننده و شیرین به کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان داد و اظهار کرد: به جهت خدمت بی‌منت و شبانه‌روزی همه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مردم به‌ویژه در بحران کووید ۱۹، تمامی مطالبات قطعی شده کارکنان دانشگاه در سال‌های ماضی که بین ۱۲ تا ۲۴ ماه بوده طی روزهای آینده پرداخت می‌شود.

وی یکی از عمده بدهکاری‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان را بخش مابه‌التفاوت احکام پرسنلی سنوات ماضی عنوان کرد و گفت: تمامی مطالبات مابه‌التفاوت احکام پرسنلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سال‌های ۹۱ تا پایان سال ۹۹ یکی از بخش‌هایی هست که به‌زودی تسویه و پرداخت می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه یکی دیگر از بخش‌های بدهی دانشگاه مربوط به مطالبات محرومیت از مطب پزشکان است، گفت: تمامی مطالبات محرومیت از مطب پزشکان و اعضای هیئت‌علمی نیز از دیگر بخش‌هایی هست که بنا داریم از سال ۱۳۹۷ تا پایان ۱۳۹۹ را به‌زودی پرداخت کنیم.

دکتر سالاری با اشاره به مطالبات رسوب شده کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بخش‌های مأموریت‌های پرسنلی و کارانه، خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته منابع مکفی جهت تسویه مأموریت‌های پرسنلی از سال ۱۳۹۷ تا پایان ۱۳۹۹ تحقق‌یافته و علاوه بر آن کارانه کارکنان نیز تا پایان سال ۱۳۹۹ تأمین اعتبارشده و به‌زودی پرداخت می‌شود.

وی همچنین از پرداخت بخش دیگری از مطالبات دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: مطالبات پول لباس پرسنلی از سال ۱۳۹۷ تا پایان ۱۳۹۹ و همچنین سایر مطالبات پرسنلی تا پایان سال ۱۳۹۹ از دیگر بخش‌هایی هست که منابع مکفی برای آن تأمین و به‌زودی پرداخت می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه در کنار ارائه خدمات مستمر و توسعه محور حوزه سلامت به مردم نباید از حقوق پرسنل غفلت کرد، گفت: علاوه بر پیگیری‌های صورت گرفته پیشین در تلاش هستیم تا مطالبات بازنشستگان سال ۹۹ را نیز به‌زودی تأمین اعتبار کرده و پرداخت کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=19788

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: