انعقاد تفاهم نامه همکاری آبفای گیلان برای واگذاری ۸۰ واحد مسکونی به کارکنان در مسکن مهر رشت

انعقاد تفاهم نامه همکاری آبفای گیلان جهت واگذاری ۸۰ واحد مسکونی به کارکنان در مسکن مهر رشت

به گزارش باز باران خبر و به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، تفاهم نامه همکاری جهت واگذاری ۸۰ واحد مسکونی به کارکنان این شرکت ، بین آبفای گیلان و شرکت گیل آرمه منعقد و مبادله شد.

سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در آئین انعقاد این تفاهم نامه اظهار داشت: در راستای سلسله برنامه های این شرکت برای ایجاد شرایط رفاهی ارائه تسهیلات به کارکنان ، تفاهم نامه ای امضاء می شود تا تعدادی از واحدهای مسکن مهر با شرایط خاص در اختیار همکاران این شرکت قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه مبادله تفاهم نامه مذکور به نوعی شرایط واگذاری مسکن به کارکنان را تسهیل می نماید تصریح کرد: تلاش مجموعه مدیران ارشد آبفای گیلان بر این است که همکاران شرکت به خصوص کسانی که مسکن ندارند از این طریق مسکن مناسبی دریافت نمایند.

گفتنی است پس از فراخوان واگذاری ۵۲ واحد مسکن مهر در شهرستان بندرانزلی ، هم اکنون مقدمات واگذاری ۸۰ واحد مسکونی در مجتمع بهار نارنج رشت واقع در شهرک گیلار مسکن مهر رشت فراهم شده است که با امضاء و مبادله تفاهم نامه بین شرکت آب و فاضلاب استان گیلان و شرکت گیل آرمه، علاقمندان می توانند برای دریافت مسکن ثبت نام نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12483

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: