مدیرعامل شرکت بیمه دی خبر داد:

اهدای بیمه نامه عمر بهادار شرکت بیمه دی به نفرات برتر کنکور گروه شاهد و ایثارگر

 

باز باران خبر: شرکت بیمه دی طی مراسمی با اهداء بیمه‌نامه‌ “زندگی بهادار” از نفرات برتر کنکور گروه شاهد و ایثارگر تقدیر کرد و تلاش آنها در مسیر علم‌آموزی را ستود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه دی در این مراسم که با حضور سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی برگزار شد، مدیرعامل شرکت بیمه دی در جمع نخبگان علمی شاهد و ایثارگر ضمن ارج نهادن به تلاش این عزیزان و خانواده های معزز آنها گفت: توسعه جهان امروز، توسعه ای پایدار و مدیون نیروی انسانی است، تولید و تحقق ثروت در هر حوزه ای مرهون نیروی انسانی کارآمد، ماهر، متخصص، صاحب تجربه و با انگیزه است که می تواند منشأ تولید ثروت در دنیا باشد.
طاهر موهبتی افزود: آخرین گزارش ها نشان می دهد در کشورهای توسعه یافته، منشاء ۸۳ درصد از تولید ثروت، سرمایه انسانی است.
وی اضافه کرد: در بیمه دی نیز نیروهای جوان و با انگیزه ای حضور دارند که سعی داریم با ادامه روند آموزشی و توانمند سازی همکاران، در جهت تکریم آنها گام برداریم؛ ضمن اینکه برنامه اصلی و مهم ما برای آینده شرکت، جذب نیروی انسانی متخصص و صاحب دانش است. این جلسه گرچه جلسه ای نمادین برای بزرگداشت علم اندوزی است اما مسئله مهم تر، حرکت در جهت جذب متخصصین و نخبگان در صنعت بیمه و همچنین بهره گیری از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها برای اعتلای این صنعت است.
مدیرعامل بیمه دی ادامه داد:بیمه دی آمادگی ارائه بورسیه تحصیلی به نخبگان در رشته های مرتبط با بیمه را دارد که در ادامه از دانش و تخصص این عزیزان نیز در مدت زمان تحصیل به صورت نیمه وقت در شرکت استفاده خواهد شد.
موهبتی در خاتمه با تکیه بر تجارب خود به فرزندان شاهد و ایثارگر حاضر توصیه کرد: از لحظات زندگی خود بهره ببرید و بیش از حد خود را در حوزه های مختلف مشغول نکنید، چرا که لحظه های با ارزش زندگی درگذرند و برای کسب رفاه بیشتر نباید از گذر آن غافل شوید و آنچه که باعث توفیق شماست دعای پدر و مادر است.

آینده کشور در دست جوانان نخبه خواهد بود.

علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی کشورمان نیز با ابراز خرسندی از حضور در جمع تعدادی از نخبگان کشور اظهار کرد: آینده کشور را تلاش جوانانی چون شما می سازد و در هر جایگاهی که قرار گرفتید، خدمت به کشور را از یاد نبرید چرا که سکان مدیریت کشور به زودی به دست هم نسلان شما خواهد افتاد و اداره آن جز با کار کارشناسی و به کارگیری علم و تخصص محقق نخواهد شد.

نخبگان علمی باید برای جامعه منشأ اثر باشند.

قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز ضمن تبریک به خانواده های این عزیزان گفت: شما فرزندان شاهد و ایثارگر بار امانت پدرتان را به دوش می کشید. آثار فداکاری پدران شما تا به امروز دیده می شود. خداوند متعالی به شما استعداد و توانمندی اعطا کرده که به واسطه این استعداد، ماموریتی ویژه به شما واگذار شده که در طول تاریخ تکرار نشدنی خواهد بود، چرا که باید به واسطه این استعداد در جامعه اثرگذار باشید و این اثر باید ماندگار شود و زمانی می توانید این اثر را ابدی کنید که آن را به منبعی بزرگ پیوند بزنید که قطعاً آن منبع بزرگ خداوند خواهد بود.
وی یاد آور شد: شهدای والامقام نیز به به دلیل اینکه زندگی خود را به خداوند گره زنده اند، جاودانه و ابدی شده اند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=32779

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: