با نظارت میدانی شهردار رشت؛ عملیات احداث پارک به متراژ ۷هزارمتر مربع در محدوده شهرک آزادگان آغاز شد

 

باز باران خبر/پیرو سیاست های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت مبنی بر افزایش سرانه فضای سبز در محدوده منطقه یک شهرداری رشت احداث چند پارک جهت رفاه حال شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

 

پیرو سیاست های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت مبنی بر افزایش سرانه فضای سبز در محدوده منطقه یک شهرداری رشت احداث چند پارک جهت رفاه حال شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک رشت، در راستای بازدید میدانی شهردار رشت در محدوده شهرک آزادگان و درخواست شهروندان، عملیات احداث پارک آغاز شد.

 

 

 

جانمایی و طراحی این پارک در حاشیه شهرک آزادگان به متراژ ۷هزارمتر مربع است و ۵هزار متر مربع نیز برای آن دسترسی دیده شده که در حال حاضر نیز عملیات اجرایی آن در حال انجام می باشد.

 

وسایل بازی متناسب برای کودکان، مجموعه ورزش صبحگاهی، کتابخانه، سرویس بهداشتی و… از جمله امکاناتی است که در ساخت این پارک جهت رفاه حال شهروندان به کار گرفته خواهد شد.

 

به سبب واقع شدن این پارک در حاشیه شهرک آزادگان و متراژ قابل توجه آن پیش بینی می شود علاوه بر ساکنان این محله از نقاط دیگر شهر نیز جهت استفاده از این امکانات، استقبال خواهد شد.

 

‌با افزایش سرانه‌ فضای سبز امیدواریم گام مؤثری در جهت دستیابی به توسعه پایدار شهری، افزایش رفاه و جلب رضایت‌مندی شهروندان برداریم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35756

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: