آغاز انتخاب نمونه های ملی و استانی صنعتی و معدنی گیلان /فعالیت ۶۰ برند شاخص صنعتی در گیلان

 

باز باران خبر/مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گیلان از آغاز فرایند انتخاب واحدهای نمونه صنعتی و معدنی در مقیاس استانی و ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تیمور پورحیدری با اعلام این خبر افزود: این ارزیابی‌ها جهت انتخاب واحدهای نمونه صنعتی و معدنی،پیشکسوتان نمونه صنعتی و معدنی،بهره‌برداران نمونه معدنی و انتخاب جوان کارآفرین ملی صورت خواهد پذیرفت.

وی با بیان اینکه ارزیابی در استان انجام خواهد گرفت و از بین نمونه‌های استانی واحدهای نمونه ملی انتخاب خواهند گردید افزود: با توجه به مدت زمان محدود اقیمانده واحدهای صنعتی و معدنی ضمن تکمیل فرم‌های مربوطه با دریافت به صورت حضوری و یا دریافت از طریق پورتال اداره کل حداکثر تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه جاری فرم‌های تکمیل شده را به دفتر معاون امور صنایع و معادن اداره کل صنعت مت گیلان تحویل نمایند.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به فعالیت ۶۰ برند شاخص صنعتی در گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور واحدهای بزرگ و فعال در استان که در کشور و حتی در دنیا سرآمد هستند انشاا… امیدوار هستیم امسال نیز از استان گیلان چند واحد نمونه کشوری انتخاب شوند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35249

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: