سمینار آموزشی استفاده بهینه از انرژی برق برگزار شد

باز باران خبر: سمینار آموزشی استفاده بهینه از انرژی برق برای مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گیلان در سالن اجتماعات پیامبر اعظم شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سهیل طاهری مدیر دفتر خدمات مشترکین و مدیریت مصرف و وصول درآمد گفت: همدلی، همکاری و مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی برای عبور موفق از پیک تابستان جاری امری مهم و حیاتی است. وی افزود: هدف از اجرای این سمینار استفاده بهینه از انرژی برق در سازمان ها و ادارات و تحقق هدف کاهش مصرف ۳۰ درصدی ادارات در ساعات کاری و ۶۰ درصد در ساعات غیر کاری طبق مصوبه هیات وزیران است.

طاهری اضافه کرد: با توجه به نقش و جایگاه خطیر روابط عمومی ها در اطلاع رسانی و آگاه سازی، امیدواریم مباحث این سمینار آموزشی در سطح ادارات پیاده سازی شود و شاهد نهادینه شدن فرهنگ استفاده بهینه از انرژی برق در تمامی ادارات باشیم.

گفتنی است در این جلسه همچنین حسین شهیدی مقدم کارشناس مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای گیلان در این دوره آموزشی، مباحث وضعیت انرژی در ایران و جهان، فرهنگ مصرف و وضعیت مصرف انرژی برق در کشور، حفاظت از محیط زیست، سرمایه مورد نیاز برای تامین بار پیک، مدیریت مصرف در ساختمان های اداری و مسکونی و عملکرد شرکت در زمینه مدیریت مصرف برق را برای حاضران تشریح کرد و جلسه با پرسش و پاسخ خاتمه یافت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26385

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: