سرپرست خزانه داری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد

با حکم دکتر حاج محمدی شهردار رشت، مصطفی رحیمی به سمت سرپرست خزانه داری شهرداری رشت منصوب شد.

به گزارش باز باران خبر؛ جلسه معارفه مصطفی رحیمی به سمت سرپرستی خزانه داری شهرداری رشت با حضور جمعی از مدیران شهرداری رشت برگزار گردید.

ناصر عطایی معاون مالی، اقتصادی شهرداری رشت در جلسه معارفه اظهار داشت: باید دست به دست یکدیگر دهیم و با اتحاد و همدلی مسیر پیشرفت و ترقی را طی کنیم.

وی به ضرورت شفافیت در حوزه مالی تاکید کرد و افزود: با شفافیت مالی اعتماد مردم به ما بیشتر می شود.

معاون مالی، اقتصادی شهرداری رشت رحیمی را فردی متعهد و خلاق دانست و افزود: ایشان اولین مدیر خزانه داری شهرداری رشت هستند و مطمئنم در مسئولیت جدید موفق خواهند بود.

علیرضا حسنی مدیر حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر ضمن تبریک انتخاب سرپرست خزانه داری شهرداری رشت گفت: فقدان حوزه خزانه داری در شهرداری رشت ملموس بود و قطعا آقای رحیمی در این آزمون سربلند خواهند بود.

کریم سرپرست مدیر امور مالی شهرداری رشت در این جلسه اظهار کرد: از یک جهت خوشحالم همکار خوب ما مسئولیت بالاتری برعهده گرفت و از طرفی ناراحتم همکار خوب و توانمندی در مجموعه مالی از ما جدا شد.

وی رحیمی را فردی با اخلاق، متخصص و متعهد دانست و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

مدیر امور مالی شهرداری رشت مدیریت حوزه خزانه داری شهرداری رشت را برگرفته از وظایف سه حوزه مدیریتی مالیدرآمد و اداری عنوان کرد.

رحیمی سرپرست خزانه داری شهرداری رشت نیز با قدردانی از حسن اعتماد شهردار رشت بیان کرد: اگرچه حوزه خزانه داری در شهرداری رشت نوپا است، امیدوارم با تجربیات گذشته در حوزه مالی و اعتبارات و توکل بر ایزد منان و رهنمودهای شهردار رشت و سایر همکاران در این مسئولیت سربلند بیرون آیم.

گفتنی است در جلسه معارفه سرپرست خزانه داری شهرداری رشت علیرضا حسنی مدیر حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر، ناصر عطایی معاون مالی، اقتصادی شهرداری رشت، نیک فهم خوب روان سرپرست معاونت حمل و نقل وامور زیربنایی شهرداری رشت، کریم سرپرست مدیر امور مالی و علیرضا اعلایی مدیر حقوقی شهرداری رشت حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12830

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: