تیمور پورحیدری : بازار بی‌التهاب گیلان، مدیون اصناف و کسبه پرتلاش است

باز باران خبر/ مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: انتظار ما از اصناف، رعایت ضوابط جاری کشور به ویژه عفاف و حجاب در داخل واحد صنفی می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری در جمع روسای اتحادیه‌ها در سالن جلسات اتاق اصناف رشت؛ که پیرامون کد شناسه یکتا و حذف مجوزهای کاغذی بود،اظهار داشت: بازار بی‌التهاب گیلان، مدیون اصناف و کسبه پرتلاش است.
وی با اشاره به کارنامه درخشان و قابل دفاع اصناف در خنثی سازی بحران‌های اجتماعی، عنوان کرد: همیشه از اصناف و بازاریان به حق دفاع کرده‌ایم لذا اصناف نیز به موضوعات مهم روز جامعه؛ از جمله مسئله عفاف توجه کنند تا از هجمه و ایجادحواشی بر اصناف کاسته شود.
دکتر پورحیدری با بیان اینکه ارزیابی کشوری همواره بیانگر فضای آرام در بازار گیلان بوده است تصریح کرد: اصناف گیلان علیرغم فشارهای اقتصادی بسیار هوشمندانه و و با بصیرت هستند و کلیه اصناف، همگی بر رعایت قانون اتفاق نظر دارند.
رئیس کمیسیون نظارت مرکز گیلان به ضرورت اجرای ضوابط در داد و ستدهای اقتصادی در بستر سامانه‌ها تاکید نمود و گفت: قطعاً با ‌پیش بینی‌های انجام شده اجرای سامانه‌ای برخی امور؛ اثرات مطلوبی در وضعیت کسب و کارها در راستای عدالت اقتصادی به همراه خواهد داشت.
وی با اشاره به لزوم مدیریت و نظارت روسای اتحادیه ها بر نحوه فعالیت صنوف زیرمجموعه، صراحتاًتکلیف کرد: حتما به صورت سرزده از واحدهای صنفی به صورت مرتب بازدید نمائید چون این وظیفه در قانون بر عهده شماست و بارها گفته ایم رئیس اتحادیه تشریفاتی نمی خواهیم.
گفتنی است، تعداد ۴۸ اتحادیه صنفی در شهرستان رشت فعالیت دارند که روسای اتحادیه‌های آنها در این نشست که ویژه شناسه یکتا و تشریح مهلت حذف مجوز کاغذی و برخی چالشهای روز بود، حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35582

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: