۷۸ تیم امداد و نجات هلال احمر گیلان به ۶۹ مورد حادثه اعزام شدند

باز باران خبر/ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی ۲۲۸ نیروی امدادی هلال احمر گیلان در قالب ۷۸ تیم برای خدمات رسانی در ۶۹ مورد حادثه مشارکت کردند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به آخرین اقدامات امداد و نجات جمعیت هلال احمر در قالب طرح نوروزی، اظهار کرد: امسال بر اساس دستور العمل های ابلاغی جمعیت هلال احمر در محورهای مرزی استان گیلان مستقر بوده است.

غلامی با بیان اینکه ۶۷ نفر از نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر گیلان در پایگاه مرزی آستارا مستقر شده اند، افزود: در این مدت شاهد ورود ۸۹۹ نفر مسافر از این پایگاه مرزی بوده ایم که از این تعداد ۸۴۱ مرد و ۵۸ زن بوده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در ادامه به انجام ۸۹۹ مورد تب سنجی در پایگاه مرزی آستارا اشاره کرد و گفت: ۷۱۵ مورد نیز تست فوری کرونا انجام شده است.

سیاوش غلامی با بیان اینکه از این تعداد یک مورد مشکوک شناسایی و اقدامات لازم انجام شد، اضافه کرد: ۲۱۴ عدد ماسک، ۲۰ جفت دستکش و ماده ضد عفونی ۶۰۰ سی سی نیز توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در ادامه با اشاره به حضور امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان در ۶۹ مورد عملیات، تصریح کرد: از این تعداد ۴۷ مورد جاده‌ای، ۹ مورد خدمات حضوری، هشت مورد شهری و پنج مورد نیز کوهستان بوده است.

غلامی با بیان اینکه در این حوادث ۱۵۰ نفر مصدوم شده اند، افزود: ۱۲۳ نفر از مصدومان در حوادث جاده‌ای، ۱۰ نفر خدمات حضوری، ۱۱ نفر حوادث حوزه شهری و شش نفر نیز در حوادث کوهستان آسیب دیده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اینکه مجموع کل نجات یافتگان ۵۸ نفر بوده که از این تعداد ۵۴ نفر انتقال به مراکز درمانی و ۴ نفر نیز به صورت سرپایی خدمات دریافت کردند.

غلامی با بیان اینکه ۷۸ تیم برای خدمات رسانی به این حوادث اعزام شده اند، ادامه داد: ۲۲۸ نیروی امداد و نجات با ۶۴ دستگاه خودرو به محل حوادث اعزام شده اند.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=19130

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: