نمایشگاه ملی ۳۰عکس ۳۰عکاس در لاهیجان پایان یافت

نمایشگاه ملی عکس گروهی ۳۰ عکس ۳۰ عکاس به همت انجمن سینمای جوانان دفتر لاهیجان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر، ساسان عادلی اظهار داشت: این نمایشگاه عکس گروهی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر  از ۱۹ بهمن ماه به مناسبت ایام دهه فجر با عنوان ۳۰ عکس و ۳۰عکاس با موضوعات مستند، مفهومی، پرنده نگری، طبیعت و آسمان شب در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر به صورت رنگی و سیاه و سفید در قاب ۴۰ در ۵۰ از ۳۰ عکاس فعال در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه عکسهایی از حسن جوری از رشت، مرتضی بوداغی از رامسر، محسن سید کاظمی از تهران ، رضا رادمرد ندافی از رشت، سلیمان حسنی از یاسوج، امید چائی پز از لاهیجان، مهدی بهاری از تهران، علی پیشگاهی از اصفهان، محمد ثابتی خواه از ماسوله، محسن بی آزار از رشت، مجید عاشوری از رشت، حسین پورحسن از رشت، امیر حسین عاشوری از رشت ، آرمان خاضع نیا از رشت ، فرهاد پور نصیری از رشت ، محمدصالح زاده از رشت، محمدرضا سلطانی از رشت، محمدآقاجانی از مشکین شهر، حسن حاتمیان از شهسوار، سپهر مجیدیان از اراک، مهدی نیک نژاد از رشت، محمدآئین پرست از رشت، مهدی سادین از گلستان ، بهمن رمضانی از رشت، حسین ریاحی از رشت، امیر آقایی از رشت، مهناز سیف از اصفهان، زهرا جوری از رشت، پریا خوشدل از آستانه، لیلا سیدعلیزاده از تبریز به تماشا گذاشته شد.

همچنین مراسم اختتامیه  این نمایشگاه عصر روز گذشته در گالری استاد محجوبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار شد.

گفتنی است شهرستان لاهیجان با بیش از ۹انجمن فعال هنری و فرهنگی از شهرستان های پیشگام در استان گیلان محسوب می شود که سابقه سینمای جوان آن به بیش از ۳۰سال می رسد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7708

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: