مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای گیلان عنوان کرد: در پویش با انرژی با مدیریت مصرف برق، پاداش بگیرید

باز باران خبر/ پویش با انرژی، انگیزه ای قوی و هدفمند در راستای استفاده بهینه از انرژی برق توسط مشترکان است.

غلامرضا عباسی طرح پویش با انرژی را راهکار و برنامه‌ای ابتکاری و خلاق توسط صنعت برق عنوان کرد و افزود: بطور حتم این طرح، مشترکان برق در سراسر کشور را تشویق خواهد کرد تا در مصرف برق اعتدال و میانه‌روی را در پیش بگیرند و از اسراف آن خودداری کنند.
وی افزود: مشترکان برق به آسانی می توانند با اجرای راهکارهای ساده‌ای همچون: استفاده از روشنایی طبیعی، خاموش کردن لامپ‌های اضافی، تنظیم درجه کولر بر روی ۲۵ درجه سانتیگراد، نصب سایبان بر روی کولر، عدم استفاده از وسایل پر مصرف برقی در ساعات اوج بار و سرویس به موقع لوازم برقی به این پویش سراسری بپیوندند و از جوایز نفیس و بی شمار آن بهره‌مند شوند.
مدیر روابط عمومی استفاده بهینه از انرژی برق را وظیفه‌ای همگانی و شرعی قلمداد کرد و گفت: استفاده هوشمندانه و منطقی از برق وظیفه آحاد جامعه است و پویش با انرژی فقط برای ایجاد انگیزه در افراد در راستای استفاده بهینه‌تر از برق است.
عباسی در تشریح جزئیات پویش انگیزشی با انرژی گفت: این برنامه با هدف کاهش ١۵ درصدی مصرف برق مشترکان خانگی از طریق  ایجاد رقابت میان مردم در هر استان و منطقه طرح‌ریزی شده است.
وی افزود: ٣٠٠ دستگاه خودرو، کمک هزینه خرید لوازم خانگی، برقی و الکترونیکی و بسته‌های اپراتوری از جمله جوایز ارزشمند این پویش است که با قرعه‌کشی به مشترکانی که با این پویش همراهی کنند ماهانه تعلق می‌گیرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=36145

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: