محرابی ، رئیس هیات وزنه برداری گیلان: درب هیات وزنه برداری گیلان همیشه بر روی پیشکسوتان باز است

 

باز باران خبر – سرویس ورزشی: رئیس هیات وزنه برداری استان گیلان در خصوص گله‌مندی ۲ پیشکسوت ورزش و وزنه برداری گیلان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در خصوص پیشکسوتان باید این موضوع را مطرح کنم که هیات وزنه برداری گیلان نه در حرف بلکه در عمل نشان داده که طی سه سال اخیر همیشه به این عزیزان احترام گذاشته است.

مسعود محرابی افزود: در سال های اخیر نیز هر بار به بهانه‌های مختلف از این پیشکسوتان عزیز تجلیل بعمل آورده و درب هیات وزنه برداری گیلان نیز همیشه و همواره به روی پیشکسوتان باز بوده و خواهد بود تا از تجربیات گرانبهای آنان بهره ببریم.

وی ادامه داد: طی سال های اخیر هم در اکثر مسابقات سعی شده از پیشکسوتان و بزرگان این رشته، مراسمی جهت تجلیل بعمل بیاید که در آخرین مراسم نیز که حدود یک هفته گذشته برگزار شد از تعدادی از این پیشکسوتان تجلیل شد.

رئیس هیات وزنه برداری گیلان خاطرنشان کرد: در خصوص تمرین پیشکسوتان نیز باید عنوان کرد که ساعتی مشخص در اختیار ما قرار دارد و با توجه به اینکه وزنه‌برداری، ورزش سنگین و سخت می باشد و از آنجایی که شرایط سنی بالای برخی از پیشکسوتان (حدود ۹۰ سال) می باشند، باید شرایط ویژه‌ای در نظر گرفت و تدارکات خاصی را مهیا کرد تا خدای نکرده شاهد بروز اتفاقات و آسیب‌های ورزشی نباشیم.

محرابی اضافه کرد: ارج نهادن به پیشکسوتان همیشه از مسائل مهم این رشته بوده و این در امور انجام شده هیات قابل مشاهده می باشد و از سوی دیگر با توجه به حمایت مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، قطعا نگاهی ویژه به پیشکسوتان داشته و خواهیم داشت.

وی  همچنین گفت: اما تمام این مسائل نمی‌تواند مانع رعایت اصول و قوانین برای تمرین افرادی با سنین بالا باشد زیرا حفظ سلامتی این بزرگواران مهمترین امر برای ما محسوب می‌شود چون هر پیشکسوت در خانواده خود، نقش یک بزرگتر را دارد و ما در این مورد مسئول سلامت ایشان در تمرین خواهیم بود.

رئیس هیات وزنه برداری استان گیلان در خاتمه اظهار کرد: هرگز در خصوص تمرین به پیشکسوتی، نه گفته نشده و فقط زمان خواسته‌ایم تا بتوانیم شرایط مناسبی را برایشان مهیا و فراهم کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35397

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: