برگزاری ۱۵۰ عنوان برنامه پژوهشی در مراکز ۳۱ گانه کانون گیلان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: به مناسبت هفته پژوهش ، ۱۵۰ عنوان برنامه در مراکز ۳۱ گانه کانون پرورش فکری استان با هدف ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش برگزار می شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، اسفندیار ضیائی اظهار داشت: به مناسبت هفته پژوهش کارگاه آموزش و پژوهش ویژه اعضای کودک و نوجوان در مراکز ۳۱ گانه کانون پرورش فکری استان گیلان با هدف ارائه شیوه های جدید پژوهش برگزار می شود.

وی نشست با والدین کودکان و نوجوانان با محوریت پژوهش را از جمله دیگر برنامه ها در مراکز کانون پرورش فکری گیلان عنوان و اظهار کرد: بازدید دانش آموزان از مرکز تخصصی علوم کانون پرورش فکری، بازدید اعضای کودک و نوجوان کانون از سد منجیل، بازدید دانش آموزان از صنایع چوپ اسالم، برگزاری کارگاه تلنگر (ویژه برنامه ای برای تمرین خوب دیدن) از دیگر برنامه ها است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان خاطر نشان کرد: اجرای برنامه های مشترک با محیط زیست در زمینه پدیده گرد و غبار و آلودگی های زیست محیطی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی اعضای کانون و برپایی کارگاه پژوهشی با موضوع نماز از جمله دیگر برنامه های هفته پژوهش در مراکز  ۳۱ گانه کانون پرورش فکری است.

وی با بیان این که در گرامیداشت هفته پژوهش از سیده هاجر اکبری مربی گیلانی برگزیده کشوری اقدام پژوهش تقدیر خواهد شد، تصریح کرد: این مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان لنگرود، با پژوهش (راهکارهای تقویت مهارت در اعضای  نوجوان پسر مرکز لنگرود به مطالعه کتاب‌های علمی بخش زیست‌شناسی) برگزیده بخش اقدام‌ پژوهی یازدهمین ویژه‌ برنامه هفته پژوهش شد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه جاری در مراکز فرهنگی هنری کانون برگزار می شود، اظهار داشت: هفته پژوهش فرصتی است تا کودکان و نوجوانان با کمک مربیان مراکز هر چه بیشتر درباره تحقیق و پژوهش و اهمیت آن پی ببرند.

افزون بر ۵۰ هزار کودک و نوجوان در ۳۱ مرکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری استان گیلان عضو هستند.

کانون پرورش فکری گیلان دارای چهار کتابخانه پستی، دو مرکز فرهنگی هنری فراگیر، یک کتابخانه سیار شهری و دو کتابخانه سیار روستایی است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=5669

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: