نمایندگی خانه مطبوعات در لاهیجان ایجاد می شود

دومین نشست ماهانه اصحاب رسانه شهرستان لاهیجان با حضور مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، نگارنادری رئیس اداره ارشاد اسلامی لاهیجان وجمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان لاهیجان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاداسلامی لاهیجان برگزار شد.
به گزارش باز باران خبر؛ در این نشست مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به تعدد رسانه های مکتوب و مجازی در گیلان، فضای رسانه ای استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: وجود سایتها، پایگاه های خبری و رسانه های مکتوب فرصتی برای توسعه استان است و رسانه ها در جامعه کنونی نقش بسیار تعیین کننده و تاثیر گذاری دارند.
کریم خورسندی افزود: با توجه به رقابت رسانه ها در انتقال سریع اخبار باید به سه مولفه مهم سرعت ، دقت و صحت توجه کنند.
وی در ادامه به ثبت نام الکترونیکی اصحاب رسانه در سامانه خانه مطبوعات اشاره کرد و تصریح کرد: موضوع ساماندهی خبرنگاران یکی از دغدغه های همیشگی خانه مطبوعات است و انتظار داریم خبرنگاران فعال در شهرستان ها نیز با توجه به اساسنامه خانه مطبوعات به عضویت این موسسه حامی خبرنگاران در آیند. ضمن اینکه باتوجه به فعالیت بیش از ۲۰ خبرنگار و فعال رسانه ای در شهرستان لاهیجان نمایندگی خانه مطبوعات در لاهیجان ایجاد می شود.
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اضافه کرد: در بحث بیمه و رسیدگی به امور خبرنگاران نیز با هماهنگی معاونت مطبوعاتی برنامه هایی را در دست اقدام داریم. ضمن اینکه مدیران مسئول رسانه ها باید بر اساس سقفی که برای آنها تعیین شده نسبت به بیمه کردن خبرنگاران و کادر خبری خود اقدام کنند.
وی همچنین گفت: خبرنگاران برای رسیدگی به مشکلات خود علاوه بر مراجعه به سایت خانه مطبوعات می توانند در صورت نیاز حضوراً نیز به این موسسه مراجعه کنند.
خورسندی در ادامه مطالبی را در خصوص اساسنامه خانه مطبوعات و رسانه های استان گیلان برای حاضرین عنوان کرد و در پایان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1714

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: