رئیس کل دادگستری استان گیلان دستورات لازم در خصوص تسریع ساخت کمربندی خیام سیاهکل را صادر نمود

 

باز باران خبر/ رئیس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از شهرستان سیاهکل، دستورات لازم در خصوص تسریع ساخت کمربندی خیام سیاهکل را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از شهرستان سیاهکل، دستورات لازم در خصوص تسریع ساخت کمربندی خیام سیاهکل را صادر نمود.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه پروژه کمربندی شهرستان سیاهکل از حدود ۲۰ سال پیش آغاز شده و هنوز به اتمام نرسیده است اظهار داشت: باید با اتمام ساخت این کمربندی، مشکلات تردد و ترافیک شهروندان سیاهکل برطرف شده و موجبات رضایت و آسایش مردم فراهم شود.

 

وی با بیان اینکه این طرح تاکنون ۷۵% پیشرفت داشته است گفت: تردد ماشین های برون شهری متعلق به کارخانه سیمان از داخل شهر مشکلات متعددی برای شهروندان ایجاد کرده است.

 

رئیس شورای قضایی استان با اعلام اینکه باید مصالح و اعتبار لازم برای اتمام پروژه فراهم شود به شهردار سیاهکل دستور داد تا بر تسریع روند پروژه نظارت داشته و مشکلات احتمالی را به مراجع قضایی اعلام نماید.

 

وی همچنین به رئیس سازمان برنامه و بودجه و سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز دستور داد تا در تخصیص اعتبارات و مصالح مورد نیاز اقدام نماید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35592

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: