دومین آزمون جامع فرهنگ و هنر، خردادماه در گیلان برگزار می‌شود

باز باران خبر: دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر سال تحصیلی ١٣٩٧-٩٨ روز جمعه ٣١ خردادماه همزمان با سراسر کشور در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی با بیان این مطلب، درباره معرفی داوطلبان به آزمون گفت: شروع معرفی به آزمون جامع مهارت‌آموزان از ٢١ اردیبهشت است و مدیران مراکز مهارت‌آموزی استان برای ثبت نمرات میان‌ترم فراگیران خود حداکثر تا چهارم خردادماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه آزمون هنر به نشانی www.azmoonehonar.ir اقدام نمایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان درباره تاریخ ثبت‌نام آزمون ادواری نیز اظهار کرد: داوطلبان شرکت در آزمون ادواری می‌توانند با مراجعه به سامانه از ١۵ اردیبهشت تا ١٨ خرداد ثبت‌نام کنند.

به گفته وی؛ آزمون خردادماه سال جاری شامل کلیه فراگیران ورودی مهرماه و دی‌ماه سال ٩٧ است که تا زمان برگزاری آزمون، ساعات آموزش استانداردهای مهارتی خود را در مراکز مهارت آموزی به پایان رسانده‌اند.

فاضلی ادامه داد: کلیه غائبین و مردودین سنوات گذشته نیز که حداقل در یکی از آزمون‌های جامع شرکت کرده باشند، مجاز به معرفی و شرکت در آزمون خردادماه هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان افزود: در حال حاضر ٢۶ مرکز مهارت‌آموزی زیر نظر این اداره‌کل با حدود ۵٠٠ هنرجو در استان مشغول به فعالیت هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=783

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: