درخشش شمشیرباز گیلانی در مسابقات قهرمانی جهان

«محمد رهبری» شمشیرباز گیلانی به همراه تیم ملی اسلحه سابر با درخشش در مسابقات قهرمانی جهان به جمع هشت تیم برتر پیوستند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان؛ مرتضی ورزلدوست با اعلام این خبر اظهار کرد: «محمد رهبری» ملی پوش شایسته گیلانی به همراه تیم ملی اسلحه سابر در رقابت‌های قهرمانی جهان ابتدا حریف اسپانیایی خود را با نتیجه ۴۵ بر ۳۰ شکست داد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در دومین دیدار خود نیز برابر حریفی از چین با نتیجه ۴۵ بر ۴۱ به پیروزی رسید تا به جمع هشت تیم برتر رقابت‌های قهرمانی جهان بپیوندند.

وی ادامه داد: محمد رهبری شمشیرباز گیلانی به همراه تیم ملی برای حضور در جمع چهار تیم برتر جهان باید در مرحله یک چهارم نهایی رو در روی تیم مجارستان میزبان این دوره از رقابت‌ها قرار گیرد.

ورزلدوست گفت: در پایان رقابت‌های انفرادی نیز، محمد رهبری با صعود به جدول اصلی رو در روی اینور ایلدورم از ترکیه با نتیجه ۱۵ بر پنج پیروز شد و در مرحله بعدی نیز برابر لوکا کاروتلی شمشیرباز شایسته ایتالیایی با نتیجه ۱۵ بر هشت مغلوب شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین در رقابت‌های انفرادی بخش بانوان و در اسلحه سابر، فائزه رفیعی ملی پوش استان گیلان نتوانست به جدول اصلی راه یابد و در نهایت رتبه ۱۰۳ جهان را کسب کرد.

وی یادآور شد: رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی جهان با حضور زبده‌ترین شمشیربازان سراسر جهان در بوداپست مجارستان در حال برگزاری است که شمشیربازان حاضر در این مسابقات در اسلحه‌های مختلف در دو بخش بانوان و آقایان و در دو قسمت انفرادی و تیمی تا امروز، اول مردادماه با هم رقابت می‌کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2788

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: