خرده جنایات زناشویی بر صحنه تئاتر رشت

نمایش خرده جنایات زناشویی از آثار جاودان حوزه نمایش جهان اثر اریک امانوئل اشمیت نویسنده ی شهیر فرانسوی به کارگردانی  پدرام پریچهره بر صحنه تئاتر رشت اجرا می شود.

به گزارش باز باران خبر، این نمایش یک درام اجتماعی است که ماجرای زن و شوهری را روایت می کند که مرد حافظه ی خود را ازدست داده و همسر می خواهد گذشته را برایش بازسازی کند .

مریم یکتافرد و پدرام پریچهره در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.تهیه کننده نمایش ابراهیم نیکنام، مشاورکارگردان محمد پورجعفری ،مدیرصحنه سامان افتخاری،منشی صحنه عرفان بحرکاظمی،مسئول نور نوید نجف پور و صدا و موسیقی سما پرهیزکار است.

این نمایش از هشتم تا شانزدهم اسفند ماه ۹۸ در پلاتوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی رشت به روی صحنه می رود.

پدرام پریچهره متولد ۱۳۷۰ تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده علوم تحقیقات پزشکی است.از سال ۸۸ تئاتر و بازیگری را با دکتر رضا میرمعنوی از آموزشگاه صحنه شروع کرد و دوره های حرفه ای تئاتر و بازیگری تصویر را زیر نظر مهدی طاهرپور در آموزشگاه نمای اول گذرانید و در سال ۹۱ از این آموزشگاه فارغ التحصیل شد. سال ۹۶ زیر نظر اکبر صمدی نیا دوره ی نمایشنامه نویسی گذراند و طی این سال ها همکاری مستمر با ابراهیم نیکنام مدیر مسئول آموزشگاه بازیگری نیکنام اقدام به تولید فیلم های کوتاه نمود.

از جمله فیلم های کوتاه کار شده میتوان فیلم های : منفی بیست درجه بالای صفر ، گیاهخواران، بی بازگشت،تله تئاتر استثنا و قاعده  را نام برد.

وی همچنین  نمایش های جشنواره ای صحنه ای:آتش بس ۳ ،هبوط و دستیاری کارگردان در نمایش های داغ دروغ ،هبوط و سرپرستی و نویسندگی نمایش های صحنه ای در جشنواره های آموزشگاهی فجر،۱…۲…۳…اعتراف می کنیم،شب برفی،شرکت را در کارنامه دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7727

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: