تخریب ۹۲۷ متر از سازه های غیرمجاز به ارزش بیش از صد میلیارد ریال در شهر رشت

بازباران خبر/رئیس کل دادگستری استان گیلان و دادستان مرکز استان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و اجرایی از برخی تصرفات غیر مجاز در شهر رشت بازدید نمودند و حکم تخریب بخشی از اراضی تصرف شده اجرایی گردید.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان و سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و اجرایی از برخی تصرفات غیر مجاز در شهر رشت بازدید نمودند و حکم تخریب بخشی از اراضی تصرف شده اجرایی گردید.

سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه طی سالیان گذشته افرادی سودجو اراضی ملی را تصرف کرده و با اسناد مجعول و ادعای مالکیت برای شهروندان ایجاد مزاحمت نمودند گفت: یک سال و نیم پیش پرونده ای در این خصوص در محاکم رشت تشکیل شده و اخیرا با کیفرخواست به دادگاه ارسال گردید.

دادستان مرکز استان با بیان اینکه سازمان ها و نهاد های متولی اراضی ملی باید از ابتدای این تصرفات، پیگیری نموده و اجازه ساخت و ساز و ادامه فعالیت را از متخلفین سلب می نمودند افزود: تعلل و مسامحه و مماشات با چنین افرادی موجبات ناراضایتی مردم را فراهم کرده و اعتماد آنان را خدشه دار می کند.

وی با اشاره به اینکه اگر ادارات و سازمان های متولی به وظایف و تکالیف خود عمل نمایند شاهد چنین معضلاتی در سطح شهر نخواهیم بود گفت: تمام کسانی که در انجام وظیفه قانونی خود اهمال نموده و به اموال عمومی و بیت المال تعرض نموده اند باید در مراجع قضایی پاسخگو باشند.

دادستان مرکز استان در پایان خاطر نشان کرد:  927 متر از این تصرفات به ارزش  بیش از  100 میلیارد ریال توسط ادارات متولی صبح امروز  تخریب شده و بخش دیگر آن نیز به زودی رفع تصرف خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26818

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: