ارائه ۱۴۰ عنوان طرح پژوهشی توسط فرهنگیان گیلان

معاون پژوهشی آموزش و پرورش گیلان گفت: پس از دریافت ۱۴۰ طرح پژوهشی آموزشی و فرهنگی، ۳۱ عنوان در کمیته تخصصی تحقیقات آموزش و پرورش استان به تصویب رسیده است.

به گزارش باز باران خبرو به نقل از ایسنا، محمد امجدی با اشاره به سیاست های آموزش و پرورش گیلان در گسترش فعالیت های پژوهشی، اظهار کرد: همه ساله برنامه «معلم پژوهنده» با هدف بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فرهنگی اجرا می شود و امسال ۴۸ طرح اقدام پژوهشی همکاران فرهنگی مورد داوری قرار گرفت که از این میان شش طرح، برگزیده شده است.

وی افزود: در گروه تحقیق و پژوهش نیز در سال جاری ۱۴۰ عنوان پژوهشی از فرهنگیان دریافت شده که از این تعداد، در کمیته تخصصی ۳۱ عنوان پذیرفته شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به ضرورت توجه به پژوهش دانش آموزی خاطرنشان کرد: اولویت های تحقیقاتی به مناطق اعلام شده و طرح های برتر به دانشگاه گیلان، وزارت آموزش و پرورش و همچنین برای عرضه در بیستمین نمایشگاه گیل اکسپو ارائه شده است. 

امجدی با اشاره به برنامه های متنوع آموزش و پرورش در تعمیق فرهنگ پژوهش، تصریح کرد: همچنین پایان نامه ها، طرح ها و تجربه های برتر برای حمایت بیشتر مادی و معنوی به وزارت آموزش و پرورش معرفی می شوند.

وی افزود: در سال ۹۷ نیز پس از تصویب ۲۳ عنوان اولویت پژوهشی و فراخوان آن به مناطق مختلف، طرح های اولیه دریافتی مورد بررسی و داوری قرار گرفت که در پایان با هفت طرح پژوهشی برتر قرارداد بسته شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=5719

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: