۳۲ کیلو مواد مخدر در منزل قاچاقچی

 

باز باران خبر – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۳۲ کیلوگرم تریاک در بازرسی از منزل وی در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ “علی احمدپور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اینکه سال‌ها است که مواد مخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده، مواد مخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گیلان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از انجام تحقیقات نامحسوس، صحت موضوع برای پلیس محرز و مخفیگاه متهم در شهر رشت مورد شناسایی قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با اشاره به همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از اعزام ماموران اداره عملیات ویژه به محل اختفاء متهم طی هماهنگی قضائی خبر داد و بیان داشت: ۳۲ کیلو گرم ماده مخدر از نوع تریاک در بازرسی از این مکان کشف و متهم ۵۲ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس در راستای خدمتگزاری مطلوب به مردم بسترهای ارتباطی خوبی چون سامانه ۱۲۸ را راه‌اندازی کرده و با دریافت اخبار و گزارشات در خصوص مواد مخدر در راستای انجام بهتر ماموریت‌ها با مشارکت آنها، گام بر‌می‌دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=32856

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: