انتخاب واحد های صنعتی و نمونه گیلان و کشور شروع شد/واحدهای صنعتی و معدنی در ارزیابی شرکت نمایند

باز باران خبر/ مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل صمت گیلان از آغاز فرایند انتخاب واحد های نمونه صنعتی و معدنی در استان و کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت معدن و تجارت استان گیلان، محمد بداشتی با بیان اینکه کمیته گرامیداشت دهه تولید و تجارت گیلان تشکیل شده است، گفت: واحدهای صنعتی و معدنی استان می توانند حداکثر تا تاریخ ۸ خرداد ماه جاری با تکمیل فرم هایی که برای این منظور طراحی شده، در این فرآیند شرکت نمایند.

وی تشریح کرد: واحدهای صنعتی و معدنی توانمند استان که علاقمند به شرکت در این ارزیابی می باشند می توانند فرم های مربوطه را از طریق سایت اداره کل صمت استان گیلان به آدرس www.gil.mimt.gov.ir در قسمت اطلاعیه ها و یا سایت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به آدرس www.iranhim.ir دریافت نموده و ضمن پر نمودن فرم ها؛ آنها را به ایمیل به آدرس him.guilan@gmail.com ارسال نموده و یا بصورت حضوری به معاونت صنایع و معادن اداره کل صمت گیلان تحویل نمایند.

مشاور مدیرکل صمت گیلان بر ضرورت تجلیل از مدیران توانمند عرصه صنعتی و معدنی گیلان تاکید و عنوان کرد: مراسم روز ملی صنعت و معدن، دهم تیرماه در تهران برگزار می شود و هرساله از استان گیلان نیز واحدهای صنعتی و معدنی دارای شاخصه های تراز ملی و همچنین پیشکسوتان نمونه در این مراسم تقدیر می شود که مایه افتخار استان هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=30949

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: