گفتگوی صمیمانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با آینده سازان گیلان زمین

دکتر محمد ولی روز بهان رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان از موسسه خیریه سبز اندیشان وطن، بازدید به عمل آورد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد انزلی؛ دکتر روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های مستمر و پدرانه خیر گیلانی، اسماعیل پوروطن، با تک تک ۱۷ فرزندی که در این خانه زندگی می کنند در خصوص شرایط زندگی، علایق، آرزوهاو شغل آینده به گفتگو پرداخت.

دکتر روزبهان در جریان نشست با کودکان، هدف از دیدار خود از این مجموعه را ادای احترام به آقای پوروطن خیر عزیز که با تلاش های انسان دوستانه خود به الگوی موفقی برای دیگران تبدیل شده اعلام کرد و افزود: تنفس در فضای پاک اندیشه ای و رویاپردازی نسل آینده نه تنها به بنده و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی آرامش عطا می کند بلکه روحیه و انگیزه ما را برای تلاش بیشتر جهت ساختن آینده توسعه یافته فرزندان کنونی گیلان زمین، صد چندان می کند.

اسماعیل پوروطن نیز در این دیدار با قدردانی از حضور مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، توجه مدیریت سازمان را برای روحیه فرزندان خود مثبت ارزیابی کرد و به ارائه گزارشی از عملکرد و چالش های پیش روی مجموعه تحت مدیریت خود پرداخت.

خانه سبزاندیشان وطن به همت اسماعیل پوروطن از ۱۵ آبان ماه سال ۸۹ در روستای طالب آباد منطقه آزاد انزلی شروع به فعالیت کرده و هم اکنون در این خانه رویایی۱۷ فرزند پسر مشغول به زندگی می باشند و علاوه برآن۷۶ خانواده در سراسر کشور تحت پوشش و حمایت او قرار دارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10598

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: