پلمپ یک واحد غیرمجاز بسته بندی الکل در گیلان

تیمی متشکل از نمایندگان ادارات تعزیرات ، مرکز بهداشت و دستگاه امنیتی با محوریت و دبیری حراست سازمان صمت گیلان اقدام به رصد، پیگیری و پلمپ مراکز غیرمجاز تولیدات فاقد استاندارد و مجوزهای لازم در سطح استان می نمایند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، فرهاد دلق پوش گفت: در سه ماه گذشته برخی از سوداگران سلامت مردم با سوءاستفاده از شرایط بوجودآمده در ایام کرونا مشابه این شرکت غیرمجاز، دست به اقدامات غیرقانونی زدند که با برخورد شدید مواجه شدند.

رییس سازمان صمت گیلان، پلمپ این واحد غیر مجاز را تشریح و عنوان کرد: این واحد نیز اقدام به دریافت الکل از استانهای دیگر می نمود و بدون نظارت علوم پزشکی، به صورت زیرزمینی مواد ضدعفونی تولید و در استان توزیع می کرد.

وی افزود: طبق برآورد اولیه توسط کارشناسان معاونت غذا و دارو و باستناد فاکتورهای مکشوفه و اقرار متهم ارزش کالاهای توزیع شده حدودا ۱۳ میلیارد  تومان برآورد شده است که نیاز به بررسی بیشتر پرونده دارد.

رئیس سازمان صمت گیلان، برخورد قاطع با چنین تخلفاتی را لازم و ضروری دانست و تاکید کرد: مردم شریف استان در صورت مشاهده چنین مواردی، سریعاً به سامانه ۱۲۴ این سازمان و ۱۳۵ تعزیرات گزارش نمایند.

دکتر دلق پوش میزان برآورد اولیه الکل مصرف شده را حدود ۳۳۰ هزار لیتر اعلام کرد و گفت:  پس از کشف این واحد غیرمجاز در طبقه چهارم یک واحد تجاری در شهر رشت با دستور مقام قضایی واحد فوق پلمپ گردید و متهم بازداشت و پرونده در اختیار اداره کل تعزیرات قرار گرفته است که طبق است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=9940

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: