همه ایستگاه های تقلیل فشار گاز (CGS) گیلان به سامانه مانیتورینگ تجهیز شد

شرکت گاز استان گیلان هم راستا با گازرسانی به اقصی نقاط استان، نظارت و کنترل بر تاسیسات خود را بیش از پیش افزایش داده است.

به گزارش باز باران‌خبر و به نقل از روابط عمومی گاز گیلان ؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اعلام نمود: این شرکت به عنوان اولین شرکت گاز استانی در کشور موفق به تکمیل سامانۀ مانیتورینگ برای تمام ایستگاه های تقلیل فشار گاز(CGS) گردید.

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان افزود: با اتصال سامانۀ مانیتورینگ ایستگاه های فصل مشترک دیسپچینگ ملی گاز ایران به این سامانه، در حال حاضر تمام ایستگاههای تقلیل فشار گاز(CGS) این استان در سامانه های واحد اندازه گیری و توزیع گاز استان گیلان آنلاین رصد می گردد.

مهندس اکبر ادامه داد: راه اندازی این سامانه به منظور پایش آنلاین اطلاعات ایستگاههای تقلیل فشار و کنترل مصرف بویژه در زمان افزایش مصرف در فصل سرد، بحران های احتمالی و  همچنین پایش استمرار جریان گاز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی در خاتمه با اشاره به گسترش روزافزون مصرف کنندگان گاز در استان اظهار داشت: هم اکنون بیش از یک میلیون و صد هزار مشترک در گیلان، مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و این مسئله لزوم نظارت و کنترل بیشتر بر تاسیسات و خطوط گاز را برای افزایش پایداری جریان گاز، بیش از گذشته ضروری می سازد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13862

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: