همایش گازبانان شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

همایش گازبانان شرکت گاز استان گیلان با حضور مدیرعامل و مسئولین شرکت گاز و پیمانکار گازربانی در سالن همایش روابط عمومی برگزار شد.

به گزارش  باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرگت گاز استان گیلان؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در همایش گازبانان شرکت گاز گفت: هم اکنون ۲۰۲ گازبان در سراسر استان مشغول خدمت رسانی به حدود ۲۹۷ هزار خانوار روستایی می باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به سیل سال گذشته در شهرستان تالش گفت: اولین گزارش خسارت سیل به تاسیسات گاز توسط یکی از گازبانان منطقه و در ساعت ۳ بامداد مخابره گردید و این مهم سبب گردید تا همکارانم در اداره گاز شهرستان در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام نمایند.

مهندس اکبر اظهار داشت: مشاهده تلاش و خدمات رسانی بی وقفه گازبانان در شرایط سخت باعث افتخار و مباهات است و هیئت مدیره شرکت تمام تلاش خود را برای تامین هرچه بهتر معیشت مجموعه گازبانان به کار بسته است.

وی با اشاره به اینکه شرکت گاز استان گیلان هم اکنون جز شرکت های متعالی شرکت ملی گاز و صنعت نفت می باشد، گفت: شما گازبانان بخشی از این شرکت هستید و درجهت کسب این افتخار نقشی اساسی ایفا نموده اید.

همچنین در این مراسم مهرزاد سمیعی معاون بهره برداری شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیرمقدم به گازبانان شرکت گفت: هدف شرکت گاز رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز می باشد فلذا برای ارائه هر چه شایسته تر خدمات نیاز به تعامل بیشتر میان سازمان شرکت و گازبانان می باشد.

وی اظهار داشت: بحث ایمنی خطوط گاز محدود به زمان معینی نمی باشد و پایش و خدمت رسانی شبانه روزی در جهت ایمنی و پایداری جریان گاز امری ضروریست که شما گازبانان به عنوان بازوی شرکت به خوبی در جهت تحقق این مهم تلاش می نمایید.

در ادامه این مراسم علیرضا میرباقری رئیس بهره برداری شهرستان های شرکت گاز استان گیلان گفت: کار گازبانان برای شرکت بسیار مهم و حیاتی است و اجرای درست وظایف محوله سبب جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی می گردد.

وی بیان نمود: گازبانان باید در کار خود دقت داشته باشند و در زمان معین کارکرد های خود را ارئه دهند چراکه تاخیر در ارائه کارکرد توسط چند گازبان موجب تاخیر در واریز حقوق برای همه گازبانان خواهد شد.

میرباقری با بیانپرداخت بموقع حق الزحمه و مزایای گازبانان از اولیت های شرکت می باشد، گفت: همه ما تلاش می نماییم تا با تعامل مناسب با پیمانکار مربوطه حقوق شما عزیزان در زمان مقرر پرداخت شود.

پس از آن طاهر پور رئیس امور مالی شرکت گاز استان گیلان گفت: شما گازبانان نماینده شرکت گاز در روستاهای استان هستید و همه ما از تلاش های بی دریغ شما عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم.

وی اظهار داشت: ما در مجموعه مالی تلاش نموده ایم تا در چارچوب قانون به موضوع معیشت کارکنان رسیدگی شود و در همین راستا در سال گذشته موفق به اصلاح بودجه شدیم تا بتوانیم بنحو شایسته ای نسبت به جبران خدمات نیروهای پیمانکاری اقدام نماییم.

سپس حقگوی مژدهی رئیس خدمات کراکنان با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این امور در جهت افزایش سطح معیشت کارکنان اظهار داشت: در گذشته تفاوت حقوق مابین گازبانان با سوابق مختلف وجود نداشت ولی با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برطبق چارچوب و فرمول بندی شرکت ملی گاز این مسئله برطرف شده و هم اکنون گازبانان متناسب باسابقه خود حقوق دریافت می نمایند.

همچنین در این مراسم طالبی زاده مدیر شرکت صبح سبز جام ضمن تشکر از دقت نظر مسئولین شرکت گاز استان گیلان درجهت تامین معیشت کارکنان و نیز اجرای درست وظایف محوله اطمینان داد تا درجهت پرداخت بموقع حق الزحمه نیروهای گازبانی اقدام نماید.

در پایان مدیرعامل، معاون بهره برداری، رئیس بهره برداری شهرستان ها، رئیس امور مالی و رئیس خدمات کارکنان در خصوص مسائل مختلفی از قبیل شرایط پیمان، معیشت کارکنان و طرح طبقه بندی مشاغل به سوالات و درخواست های گازبانان پاسخ داده و پس از آن به ۱۸ نفر از گازبانان برگزیده لوح تقدیر و هدایایی از طرف شرکت پیمانکاری اهدا شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=236

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: