معافیت مالیاتی ماده ۱۳ جهش تولید برای کارخانجات گیلان

باز باران خبر/ مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: از ظرفیت‌های ماده ۱۳ قانون جهش تولید برای صنایع فناور در همکاری با دانشگاه استفاده خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری در نشست روش‌ها و راهکارهای بهره‌برداری صنایع فناور از معافیت‌های مالیاتی ماده ۱۳ قانون جهش تولید که با حضور معاون وزیر علوم و استاندار گیلان در استانداری برگزار گردید اظهار داشت: قطعاً ارائه هرگونه امتیاز می‌تواند انگیزش مضاعفی برای فعالان عرصه تولید باشد.
وی با بیان اینکه چالش‌های مالیاتی یکی از دغدغه‌های کارآفرینان می‌باشد افزود: هر چقدر فضا برای سرمایه‌گذاری صنایع مدرن و هایتک مهیا شود قطعاً به همان میزان اقتصاد و اشتغال پویاتر می‌گردد.
این مسئول کمک اساتید دانش آموختگان نخبه کشور را به تولید باعث پیشرفت فنی و عالمانه کارخانجات گیلان دانست و تاکید کرد: رفع نیازهای فناورانه تولیدات گوناگون به تحقیق و پژوهش‌های فنی و کاربردی نیازمند است و با رویکرد علمی رشد صنایع رقابت پذیر محقق خواهد شد.
دکتر پورحیدری با اعلام آمادگی برای پیاده سازی قانون جهش تولید به منظور برخورداری صنایع فناور استان از مزیت معافیت مالیاتی تصریح کرد: دانشگاه‌ها و مراکز علمی و اداره کل امور مالیاتی برای انجام این قانون تشویقی بخش تولید مصمم باشند تا بتوانیم صنایع استان را به سمت رشد و تعالی پایدار سوق دهیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=36113

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: