مدیر مسئول «آفتاب یزد» : تعطیلی روزنامه در سال جدید

 

باز باران خبر/ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آخرین نسخه «آفتاب یزد» منتشر می شود

به گزارش باز باران خبر به نقل از شفقنا رسانه- مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد از تعطیلی این روزنامه در سال جدید خبر داد و گفت: رسانه باید موثر باشد، وقتی با وجود هشدارها و گزارش هایی که برای مدیران و وزیران فرستادیم و پاسخی دریافت نکردیم یعنی موثر نبودیم. بنابراین تصمیم گرفتیم روزنامه آفتاب یزد را تعطیل کنیم تا شرمنده مردم و شهدا در آن دنیا نباشیم.

منصور مظفری مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد در گفتگو با شفقنا رسانه از تعطیلی این روزنامه در سال جدید خبر داد و در بیان دلایل آن گفت: در سال ۱۴۰۲ چندین مطالبه مردمی را با وزیران و مدیران مطرح کردیم و بعضاً به تخلفاتی اشاره کردیم که در برخی از نهادها صورت می گیرد. از جمله؛ انحراف در بخشی از نهضت ملی مسکن، تجاوز به عرصه های منابع ملی و دولتی، آلودگی های محیط زیستی توسط شرکت های معدنی بزرگ، لاکچری سازی در نهضت ملی مسکن، چای سنواتی، سرمایه گذاری های دو خودروساز در خارج از کشور، سرنوشت این سرمایه گذاری ها و… که هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

او ادامه می دهد: علیرغم عدم پاسخگویی مدیران و وزیران، ما همه گزارش ها را به معاون اول رئیس جمهور فرستادیم و رونوشتی هم برای دادستان کل کشور ارسال کردیم. در این میان معاون اول رئیس جمهور به وزیران نامه داد که باید پاسخگو باشند ولی متاسفانه پاسخی ندیدم.

مظفری تاکید می کند: ناپاسخگویی ها باعث ناامیدی در جامعه، بی اعتمادی به رسانه و خارج شدن مرجعیت رسانه از کشور می شود. از جمله ویژگی های رسانه موثر بودن آن برای جامعه است، وقتی با وجود این همه هشدار و گزارش هایی که برای مدیران و وزیران فرستادیم و پاسخی دریافت نکردیم یعنی موثر نبودیم. بنابراین تصمیم گرفتیم روزنامه آفتاب یزد را تعطیل کنیم تا شرمنده مردم و شهدا در آن دنیا نباشیم. به همین دلیل از سال آینده تصمیمی برای انتشار دوباره روزنامه نداریم و ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آخرین نسخه آفتاب یزد منتشر می شود.

به گزارش شفقنا رئیس جمهور در جلسه دیدار با مدیران رسانه ها در واکنش به گلایه های مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد، از مدیران و وزیران درخواست کرد تا پاسخگوی رسانه ها باشند و خطاب به مدیر مسئول آفتاب یزد تاکید کرد که رسانه نباید تعطیل شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35079

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: