مدیرکل صمت گیلان: رعایت حجاب در مراکز خرید و فروشگاه‌ها بر عهده متصدی واحد صنفی است/ برخورد تعزیری برای عفت اصناف زیبنده نیست

 

باز باران خبر/ مدیرکل صنعت معدن و تجارت گیلان گفت: در راستای اجرای طرح نور ؛ نظارت جدی اتحادیه‌ها و صاحبان واحدهای صنفی بر رعایت حجاب در مراکز خرید و فروشگاه ها آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت گیلان؛تیمور پورحیدری در حاشیه بازدید از فروشگاه های بزرگ؛ اجرای دقیق “طرح نور با موضوع رعایت عفاف و حجاب” را ضروری دانست و گفت: رعایت حجاب و عفت عمومی در مراکز خرید و فروشگاه‌ها بر عهده متصدی واحد صنفی است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین صنفی در محل کسب و کار برای واحدهای صنفی که تحت نظارت اماکن عمومی قرار دارند هشدار داد:
برخورد تعزیری برای عفت اصناف زیبنده نیست لذا هر واحد صنفی که در سطح شهر مشغول فعالیت است، برای دریافت جواز کسب، تعهداتی داده است که ملزم به رعایت آنها هستند و در غیر اینصورت به نیروی انتظامی جهت اعمال قانون معرفی خواهد شد.

مدیرکل صمت گیلان تصریح کرد: رعایت حجاب قانون است و سرپیچی از قانون جرم است. کسی که قانون را رعایت نمی‌کند، مرتکب جرم شده است. کشف حجاب مساوی با قانون شکنی است و پلیس براساس قانون با قانون شکنان برخورد خواهد کرد. البته امیدوارم که شاهد قانون شکنی در حوزه اصناف و بازاریان سختکوش گیلان نباشیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35219

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: