قوه قضائیه پرچمدار برخورد قاطع و پشیمان کننده با مرتکبین فساد در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و … است

 

باز باران خبر/ رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان آستارا بازدید کرد و در نشستی که در جمع مدیران قضایی و اجرایی این شهرستان در راستای سیل اخیر تشکیل شده بود حضور یافت.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان آستارا بازدید کرد و در نشستی که در جمع مدیران قضایی و اجرایی این شهرستان در راستای سیل اخیر تشکیل شده بود حضور یافت.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با تشکر از صبر و شکیبایی مردم و حضور فعال دستگاه های اجرایی و نظامی به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در حین جاری شدن سیل و هم بعد از سیل تصریح کرد: با کسانی که در انجام وظایف خود کوتاهی کرده باشند، برخورد قاطع قضایی صورت خواهد گرفت و این موضوع به سازمان بازرسی استان محول شده و به طور نظام مند در حال بررسی است.

 

وی از زحمات دست اندکاران کمک رسانی به مردم در سیل اخیر آستارا قدردانی کرد و گفت: اجر این زحمات برای آخرت ذخیره خواهد شد و در دنیا نیز از آثار کار خیر خود بهره مند خواهید شد.

 

رئیس شورای قضایی استان بررسی عواملی که حجم خسارات وارده را بیشتر نموده است الزامی دانست و افزود: مدیریت صحنه بحران در ارائه خدمات و جلوگیری از نارضایتی ها در حوادث غیر مترقبه، ضروری است.

 

وی با تاکید در مبارزه با فساد تصریح کرد: قوه قضائیه پرچمدار برخورد قاطع و پشیمان کننده با مرتکبین فساد در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و … است و در این خصوص از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

 

این مقام ارشد قضایی با اشاره به لزوم درس گرفتن مدیران از سیل های گذشته استان و ارائه تحلیل درست از بحران های شهرستان های استان باران خیز گیلان تصریح کرد: سرعت عمل و حضور به موقع نهادهای حمایتی یکی از مهمترین اقدامات در ایام بحران است و اولویت بندی مدیریت صحنه نیز باید همواره مورد توجه مدیران این حوزه باشد.

 

وی حضور رییس جمهور فساد ستیز در راس امور اجرایی کشور را یک نعمت برای نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: به تناسب آن مدیران استانی و شهرستانی نیز باید با اجرای مناسب وظایف محوله به مبارزه با فساد پرداخته و با اولویت جلب رضایت عمومی گام بردارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=32979

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: