فرهنگ خرید کالاهای با اتیکت قیمت افزایش یابد

رئیس سازمان صمت گیلان به ضرورت فرهنگ سازی خرید کالاهای با اتیکت قیمت خرید تاکید کرد و گفت: همه مردم باید از خرید کالاهایی که میزان قیمت کالا بر روی آن درج نشده است، خودداری کنند.

به گزارش باز باران خبر، فرهاد دلق پوش در کارگروه تنظیم بازار استان که در یکی از شرکت های پخش رشت برگزار شد، گفت: تشکیل کارگروه جلسات تنظیم بازار در محیط های کسب و کار موجب افزایش آمادگی خدمات رسانی تولیدکنندگان و شرکت های پخش می شود.

وی با بیان اینکه ۱۴۱ شرکت پخش در استان فعالیت دارند، افزود: ارتباط خوب شرکت پخش با فروشگاه های بزرگ زنجیره مناسبی را برای مدیریت موثرتر بازار ایجاد می کند.

دلق پوش ادامه داد: بیشترین شرکت های پخش گیلان در توزیع مواد غذایی فعالیت دارند و در مجموع بیش از چهار هزار نفر به طور مستقیم در شرکت های پخش استان مشغول به کار هستند.

وی تصریح کرد: پشتیبانی از شرکت ها موجب تامین به موقع نیاز مردم در بازارها می شود و ما نیز مایل هستیم تا مشکلات این شرکت ها رفع شود.

رئیس سازمان صمت گیلان یکی از عمده مشکلات مربوط به شرکت های پخش را صدور بارنامه دانست و گفت: تامین سرمایه در گردش نیز یکی دیگر از مشکلات این شرکت ها است که با بانکها جلساتی برگزار خواهد شد تا منابع لازم را در اختیار متقاضیان واقعی بگذارند.

دلق پوش گفت: در استان گیلان توزیع ۲۰۰تن گوشت منجمد و ۸۰۰تن شکر در دستور کار است که به زودی انجام خواهد شد.

وی به پویش بدون قیمت نخریم نیز اشاره کرد و گفت: نصب نکردن  قیمت بر روی کالا موجب اجحاف در حقوق مصرف کننده می شود و این پویش موجب خواهد شد فرهنگ خرید کالاهای با اتیکت قیمت خرید افزایش یابد ضمن اینکه نظارت مستقیم در برخورد با متخلفینی که قیمت را بر ورودی کالا درج نمی کنند به طور مستمر در حال انجام است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6235

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: