غفاری جایگزین حامد عبداللهی در شورای استان گیلان شد

در انتخابات سال سوم هیات رئیسه شورای استان گیلان، علی رضا غفاری عضو شورای شهر لیسار با رای اعضا به سمت رئیس شورای استان منصوب شد.

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از گیل خبر، در انتخابات شورای شهر استان گیلان، علیرضا غفاری به عنوان رئیس شورای استان گیلان انتخاب شد.

در انتخابات سال سوم هیات رئیسه شورای استان گیلان، علی رضا غفاری عضو شورای شهر لیسار با رای اعضا به سمت رئیس شورای استان منصوب شد.

پیش از این حامد عبداللهی دو سال عهده دار این سمت بود.

همچنین علی اکبری به عنوان نائب رئیس و مجید رجبی و جعفر قاسمی به عنوان منشیان و حجت الله باباپور به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

شورای استان نهادی انتخابی است که از نمایندگان شوراهای شهرستان همان استان تشکیل می‌شود.

این شورای نظارتی-مشورتی، نظارت بر حسن اجرای طرح‌های عمرانی استانی و ملی،مصوبات شورای عالی استان‌ها، عملکرد شوراهای شهرستان،حساب درآمد و هزینه‌های مشترک شهرداری‌ها، حساب درآمد و هزینه سازمان همیاری شهرداری‌ها و ارائه پیشنهاد به شورای عالی استان‌ها در راستای «رفع تبعیض و توزیع عادلانه امکانات» را برعهده دارد.

دفتر این شورا مدتی پیش از استانداری گیلان به دفتری در میدان رازی منتقل شده است.

گفتنی است حامد عبدالهی درحالی ریاست شورای استان را از دست داده است که در شورای شهرستان رشت نیز به دلیل غیبت های متعدد سلب عضویت شده اما فرماندار رشت هنوز در این خصوص اعلام نظر نکرده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4546

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: