شهرداری رشت در جلوگیری از تخلفات ساختمانی جدی است

دکتر ناصر حاج محمدی در نشست معاونان خدمات شهری مناطق پنجگانه و روسای نواحی ۱۵ گانه شهرداری رشت از جدیت این شهرداری در ارتباط با جلوگیری از تخلفات ساختمانی تاکید کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در این نشست که سرپرست معاونت خدمات شهری، مدیر حراست و مدیر امور حقوقی شهرداری رشت هم حضور داشتند، شهردار خطاب به روسای نواحی گفت: کار شما در همه نواحی ۱۵گانه شهر رشت دارای اهمیتی ویژه است چون شما خط مقدم مبارزه و برخورد با انجام تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرمجاز هستید.

وی ادامه داد: انجام ساختمان سازی غیرمجاز به نوعی تضییع حقوق شهروندی هم است و شهرداری رشت با جدیت و به طور قاطع با اینگونه تخلفات برخورد می کند.

دکتر حاج محمدی سپس تاکید کرد: همه روسای نواحی باید این موضوع را به عنوان یکی از اصلی ترین وظایف و برنامه های خود در سال ۱۳۹۹در نظر بگیرند تا با متوقف شدن آهنگ سریع ساخت و ساز غیرمجاز و غیرقانونی، سیما و چهره شهر را سر و سامانی مشخص بدهیم.

شهردار رشت سپس تاکید کرد: بافت اصلی شهر رشت بافتی زیبا و دلپذیر است اما گهگاه ساختمان سازی های غیرمجاز سبب نازیبایی و تغییر حالت آن می شود.

دکتر حاج محمدی سپس بر سلامت کاری روسای نواحی تاکید کرد و گفت: قطعاً شما مشکلات و مسائل بسیاری دارید که خواستار حل آنها هستید و من هم اینجا هستم تا به مسائل و موضوعاتی که مطرح می کنید، گوش دهم.

در ادامه این نشست هر یک از روسای نواحی مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و شهردار رشت هم با دقت موضوعات لازم را نوشت.

کمبود نیروی انسانی، نبود تجهیزات، کم بودن امکانات، ایجاد ناهماهنگی های بین بخشی، توجه به مسائل حقوقی و مالی نیروها، هماهنگی بین نواحی، مناطق و شهرداری مرکز از جمله مسائلی بودند که روسای نواحی ۱۵گانه شهرداری رشت با ناصر حاج محمدی در میان گذاشتند و او هم قول مساعد برای پیگیری و حل مسائل و مشکلات مطرح شده را داد.

گفتنی است این نشست بعدازظهر روز یکشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹در دفتر شهردار رشت در ساختمان‌ مرکزی شهرداری برگزار شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=9545

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: