سهمیه آرد گیلان باید دو برابر شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: با توجه به بحث گردش پذیری نیاز است سهمیه آرد استان دو برابر شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا؛ فرهاد دلق پوش گفت: بر اساس تصویب نامه ابلاغی هیئت وزیران هیچ نهادی از جمله بیمه، بانک و دارایی و… صرفا به دلیل بدهی حق تعطیل کردن واحدهای صنعتی و تولیدی را ندارد.

وی افزود: در این شرایط و تنگناهای اقتصادی کوچک‌ترین تعدی در حق مصرف کنندگان پذیرفته نیست، نظارت اتاق اصناف بر بازار حتما در این شهرستان افزایش یابد.

دلق پوش تصریح کرد: احکام و سمت های روسای اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی تشریفاتی نیست باید به نحو شایسته به وظایف نظارتی خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه عدم صحیح انجام وظایف در شهرستان تالش منجر به عزل رئیس اتاق اصناف این شهرستان شد،ادامه داد: هیچ تخلفی در حوزه اصناف پذیرفته نیست چراکه به اهداف جذب گردشگر و اقتصاد گردشگری در این شهرستان خدشه وارد خواهد کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در خصوص میزان سهمیه آرد نیز گفت: با ستاد تنظیم بازار کشور طی مکاتبه‌ای افزایش حداقل دو برابری سهمیه آرد گیلان با توجه به بحث گردش پذیری درخواست شده است و برای توزیع مناسب آرد در استان نیز با توجه به ضعف تعاونی روستایی پیشنهاد دادیم که شرکت دولتی حمل و نقل آبادان با ناوگان و امکانات مناسبی که در اختیار دارد این وظیفه را برعهده بگیرد تا وضعیت بهبود یابد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2092

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: