سازمان ها و نهادها برای دریافت بن کتاب ثبت نام کنند

سازمان ها و نهادها برای دریافت بن کتاب ثبت نام کنند

باز باران خبر/ معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: سازمان‎ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران ثبت نام کنند.

حسین ابراهیمیان افزود: بن‎های خرید کتاب برای نهادها و سازمان‎ها به صورت الکترونیکی صادر شده و صرفا در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت استفاده دارند.
وی ادامه داد:سازمان‏ها و نهادهای متقاضی می‎توانند درخواست‎های خود را به آدرس الکترونیکی ORG@TIBF.IR ارسال کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم هوشمند به شماره ۳۸۵۱۲۷۲۱ تماس بگیرند و یا به شماره ۰۹۰۲۷۵۹۸۳۶۸ از طریق واتس اپ پیام دهند.
وی اظهار داشت: درخواست‎های مذکور باید خطاب به دکتر محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شوند و ذکر نام و نام خانوادگی نماینده تمام اختیار ، کدملی و شماره همراه جهت هماهنگی‎های لازم الزامی است.
ابراهیمیان یادآور شد: ۵۳۵ نمایشگاه کتاب طی شش سال گذشته در استان برگزار شد که بالغ بر یک میلیون ۱۲۰ هزار نفر از آن ها بازدید کردند؛ برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب استان طی این سال ها هیچ گاه تعطیل نشد اما امسال این نمایشگاه  بدلیل شیوع کرونا برگزار نشد.
پیش تر  از دانشگاهیان و طلاب استان خواسته شده بود برای بهره مندی از تخفیف ۴۰ درصدی کتاب نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در سایت  www.ketab.ir ثبت نام نمایند.
نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم  تا ۶ بهمن ماه در  tehranbookfair.ir برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام ناشران، بن نمایشگاه، ‌ سرویس‌های ارسال‌کتاب و سامانه فروش کتاب می‌توانند با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ تماس بگیرند.
هم اکنون ۱۸۷ انتشارات دارای مجوز در گیلان وجود دارد که از این تعداد ۶۰ ناشر در سال گذشته فعال بودند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17744

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: