رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی در اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت، همکاری خوبی کردند

استاندار گیلان گفت: تمامی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در جریان اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت، با دولت همکاری خوبی کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع عصر یکشنبه در نشست با اعضای اتحادیه شرکت های تعاونی تاکسیرانی استان با بیان اینکه رانندگان تاکسی از جمله اقشار زحمتکش و شریف جامعه و جزو سرمایه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند، اظهار داشت: این قشر زحمتکش در طول شبانه روز با تحمل سختی‌های این شغل، در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی تصریح کرد: تمامی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در جریان اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت، با دولت همکاری خوبی کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان به اشاره به برخی از مشکلات مطرح شده از جمله مسافربرهای شخصی افزود: باید فرهنگ استفاده از تاکسی به عنوان وسیله مورد تایید حمل و نقل عمومی، در کشور و استان نهادینه شود.

استاندار گیلان به مشکلات فرسوده شدن ناوگان حمل و نقل عمومی اشاره و خاطرنشان کرد: بایستی در جهت نوسازی و ارتقاء ناوگان، تلاش‌ بیشتری کنیم تا سطح رضایت‌مندی مردم نیز افزایش یابد.

دکتر زارع به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال نیز اشاره کرد و گفت: در روزهای پایانی سال تردد شهروندان و ترافیک‌های شهری افزایش می‌یابد و باید از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات ناوگان  حمل و نقل عمومی و تاکسیرانی استفاده شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6227

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: