رئیس کل دادگستری استان در نشست دادستان های استان گیلان: همه باید برای انتخابات با شکوه تلاش نماییم

باز باران خبر/ نشست دادستان های استان گیلان با  رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست دادستان های استان گیلان با حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان با تبریک حلول ماه رجب تصریح کرد: ماه رجب ماه آمادگی برای ورود به مهمانی بزرگ خدای متعال است.

وی با تشکر از اقدامات انقلابی  و جهادی دادستان های استان گیلان اظهار داشت: مدیران دستگاه قضایی باید صد در صد انقلابی بوده و از شجاعت، جسارت، اقتدار و تدبیر برخوردار باشند.

رئیس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه انتخابات باید پرشور و رقابتی برگزار شود گفت: باید با اقدامات موثر به مشارکت در انتخابات کمک کنیم.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای قانون و جلوگیری از بی قانونی، حضور موثر و معنادار دادستان ها در مراقبت از قانون ضروری است.

این مقام ارشد قضایی بر نظارت هوشمندانه بر مصوبات شورای تامین تاکید کرد و گفت: مصوبات نباید مغایرتی با قانون داشته باشند و در صورت هر گونه نقصی، موارد را متذکر شوند.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم نامزدهای انتخاباتی به تخریب یکدیگر بپردازند و فضای ناسالم انتخاباتی را ایجاد کنند اذعان داشت: نتیجه تخلفات انتخاباتی، محرومیت در دوره های بعدی انتخابات است.

رئیس کل دادگستری استان همچنین خاطر نشان کرد: مشاورین املاک غیر مجاز نباید به هیچ عنوان اجازه فعالیت داشته باشند و تخلفات آن ها باید سریعا پیگیری شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای دقیق برنامه ها و دستورالعمل های مربوطه با جدیت و قاطعیت از وظایف دادستان و مدعی العموم است به دادستان های استان دستور داد تا در پرونده های مهم شخصا ورود نمایند و چنین مواردی را به حوزه ریاست استان اعلام نمایند تا در صورت لزوم در جلسات مربوطه مطرح گردد.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی در پایان با تاکید بر اجرای احکام مرتبط با حوزه زمین و اراضی ملی اظهار داشت: سازمان های آب منطقه ای، جهاد و منابع طبیعی مکلف هستند احکام قضایی را در چنین مواردی اجرا کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34212

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: