دوره های آموزش همگانی خانه های هلال در ۷ شهرستان استان گیلان برگزار شد

سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد: آموزش همگانی خانه های هلال ویژه مسئولین و دبیران خانه های هلال در ۷ شهرستان استان گیلان برگزار شد
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با توجه به اهداف  خانه های هلال بیان کرد: گیلان استان حادثه خیزی است و هدف از ایجاد و فعالیت خانه های هلال، افزایش تاب آوری روستاها و محلات در زمان حادثه و بحران است.
غلامی با اشاره به آموزش و توانمندسازی نیروهای داوطلب خانه های هلال به عنوان بازوان جمعیت هلال‌احمر، اظهار کرد: تجهیز و ارتقای کیفی فعالیت خانه های هلال با هدف بهره مندی آحاد جامعه از این مراکز از اهداف مهم جمعیت هلال‌احمر در روستاها و محلات است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به برگزاری دوره های آموزشی ویژه مسئولین و دبیران خانه های هلال، اذعان داشت: دوره های آموزشی “جامعه آماده در مخاطرات” ویژه مسئولین و دبیران خانه های هلال روز گذشته در ۷ شهرستان رشت، رضوانشهر، لنگرود، رودسر، املش، انزلی و  رودبار برگزار شد.
غلامی با اشاره به عناوین آموزشی افزود: مباحث امداد و کمک های اولیه از جمله عناوین آموزشی این دوره بوده است.
سیاوش غلامی با اشاره به تعداد مسئولین و دبیران حاضر در این دوره آموزشی خاطرنشان کرد: ۱۴۶ مسئول و دبیر خانه هلال از ۷شهرستان در این دوره آموزشی ۳ ساعته حضور داشتند.
گفتنی است: در حال حاضر ۱۹۴ خانه هلال در استان گیلان وجود دارد که طی زمان بندی در تمامی شهرستان ها این دوره های آموزشی برگزار شد.
شایان ذکر است؛ تا هفته دولت بصورت همزمان ۲۰۰ خانه هلال در روستاهای استان راه اندازی و افتتاح خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12044

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: