دعوت دو گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

نساء احدی و سمانه لطفی از گیلان با درخشش در مرحله قبلی اردوی تیم ملی فوتسال بانوان کشور، به مرحله جدید این اردو نیز دعوت شدند.

به گزارش باز باران خبر، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال  گیلان اظهار داشت: از سوی فدراسیون فوتبال، ۲۳ بازیکن به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت شدند که دو بازیکن نیز از استان ما هستند.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به اعلام فدراسیون فوتبال، نساء احدی و سمانه لطفی دو ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان از روز ۱۳ دی ماه جاری در مرکز ملی فوتبال در تهران در  مرحله جدید اردوی تیم ملی حضور می یابند.

وی بیان کرد: مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به مدت چهار روز در تهران ادامه می یابد که در این مدت، دو فوتسالیست گیلانی به همراه سایر اردونشینان ، مراحل آمادگی و تمرینات خود را زیر نظر  شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان انجام می دهند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان ابراز امیدواری کرد که نساء احدی و سمانه لطفی دو ورزشکار شایسته گیلانی با موفقیت این اردو را پشت سر گذاشته و با عضویت در تیم ملی فوتسال، همراه این تیم در مسابقات مختلف حضور  یابند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6286

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: