دستگاه قضایی با کسانی که با آتش زدن نیزارها تصور می کنند که بتوانند در آینده این اراضی را تصرف نمایند با شدت و قاطعیت برخورد می نماید

بازباران خبر/رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و اجرایی از نیزارهای سوخته در تالاب انزلی بازدید نمود و دستورت لازم را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و اجرایی از نیزارهای سوخته در تالاب انزلی بازدید نمود و دستورت لازم را صادر کرد.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه تالاب انزلی از مواهب طبیعی و شاهکارهای خلقت می باشد تصریح کرد: همگان اعم از مردم و مسئولان باید در صیانت و حفاظت از این میراث میهنی تلاش نمایند.

وی با اشاره به اینکه چند سالی است که عده ای پی در پی نیزارهای تالاب را آتش زده و مرتکب حریق عمدی می شوند اظهار داشت: کسانی که در سال های گذشته به چنین آتش سوزی هایی اقدام نموده بودند شناسایی و دستگیر شده و به حبس های سنگین و منع اقامت در این منطقه محکوم شدند.

آقایی با بیان اینکه ریاست کل دادگستری استان با حضور در این منطقه دستورات لازم را در راستای شناسایی و برخورد با مجرمان صادر نمود گفت: دستگاه قضایی با کسانی که با آتش زدن نیزارها تصور می کنند که بتوانند در آینده این اراضی را تصرف نمایند با قاطعیت و جدیت برخورد نموده و با آنان بدون مماشات و اغماض و به اشد مجازات قانونی برخورد خواهد کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=27152

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: