تجلیل از عملکرد بنیاد مسکن گیلان در کشور

 

باز باران خبر/به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، از عملکرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان برای ارائه خدمات و ساخت مسکن مددجویان در کشور تجلیل شد.

حامد دائمی در این باره با اشاره به اینکه طی تفاهم نامه‌های منعقده در سطح ملی فی مابین سازمان بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار کرد: مجری این کار بسیج سازندگی است و با این اقدام مشکل تهیه مسکن برای مددجویان رفع می‌شود و به متقاضیان معرفی شده از سوی کمیته امداد برای ساخت این واحدها تسهیلات ۵ درصد با بازپرداخت ۲۰ ساله در نظر گرفته شده است.

دائمی ادامه داد: چنانچه برخی افراد از تمکن مالی لازم برای تأمین آورده نقدی ساخت مسکن روستایی برخوردار نباشند، می‌توانند طبق تفاهم‌نامه‌های یاد شده، از کمک‌ها و مصالح (سیمان) بلاعوض بهره مند گردند.

گفتنی است، در همین راستا از تلاش‌های حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان، جهت ارائه خدمات به مددجویان و برگزاری آئین ملی واگذاری ۳۳۸۶۳ واحد مسکن مددجویی طی لوح تقدیری به امضا با امضای آقایان سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و غلامرضا صالحی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تقدیر به عمل آمد. لازم به ذکر است از تعداد ۳۳۸۶۳ واحد در سطح کشور تعداد ۷۹۳ واحد مسکن مددجوی در استان گیلان احداث شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35822

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: