بهره مندی ۱۷۳۰ نفر از آموزش همگانی در خانه های هلال طی دو ماه گذشته

سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: از ابتدای مرداد تا پایان شهریور ماه سال جاری یک هزار و ۷۳۰ نفر از آموزش همگانی در خانه های هلال بهره مند شده اند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به وظایف ذاتی این نهاد عام المنفعه در راستای توسعه آموزش های همگانی بیان کرد: جمعیت هلال احمر بر اساس وظیفه ذاتی خود و با هدف توسعه آموزش های همگانی، امداد و ارتقای تاب آوری جامعه در مقابل حوادث و بلایاء جامعه روستایی را برای ارائه آموزش همگانی مورد توجه قرار داده است.

غلامی با اشاره به هدف آموزش های همگانی اظهار کرد: طرح آموزش همگانی کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در خانه های هلال اقدامی اولیه برای ایجاد تاب آوری مردم مناطق مختلف در برابر آسیب های محیطی و حوادث و سوانح می باشد که می تواند منجر به جذب و تربیت داوطلبان و تیم های قدرتمند آموزش دیده در استان گیلان گردد.

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: این دوره با سرفصل های آموزشی کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات برنامه ریزی شده است که بنای آموزشی آن استفاده از روش های آموزشی متنوع بر اساس رده سنی مخاطبان است تا آمادگی لازم در جوامع محلی صورت گیرد.

سیاوش غلامی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر نسبت به اجرای طرح آموزش همگانی ویژه مسئولین و دبیران خانه های هلال اقدام نموده است، اذعان داشت: آموزش های همگانی در قالب خانه های در ۳ گروه و ۱۶ شهرستان برگزار شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به تعداد افراد بهره مند شده از آموزش های همگانی در قالب خانه های هلال خاطرنشان کرد: ۱۷۳۰ نفر در ماه های مرداد و شهریور از آموزش های همگانی در قالب خانه های خانه های هلال بهره مند شدند.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13948

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: