بزرگترین فروشگاه دائمی عفاف و حجاب در رشت افتتاح شد

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت به حمایت از تولید کنندگان پوشاک اسلامی در راستای ترویج پوشش مناسب در جامعه تاکید کرد.

 به گزارش باز باران خبر؛ فاطمه شیرزاد در مراسم افتتاح بزرگترین فروشگاه دائمی عفاف و حجاب در رشت اظهار کرد: استمرار نمایشگاه های عفاف و حجاب از جمله ضروریات جامعه امروزی است.

وی با تاکید بر اینکه بدحجابی توطئه دشمنان است افزود: مسئوولین باید افزایش ولنگاری های اجتماعی را جدی بگیرند و اجازه ندهند اهداف پلید دشمنان در سایه تهاجم فرهنگی و غیره تحقق پیدا کند.

شیرزاد چادر را به عنوان حجاب برتر و نشان ملی زنان ایرانی معرفی کرد و گفت: مسئوولین فرهنگی برای مقابله با بدحجابی که برگرفته از افکار مسموم دشمنان ایران اسلامی است باید برنامه ریزی اصولی و اساسی داشته باشند.

وی با تاکید به حمایت مدیریت شهری از برنامه های فرهنگی عفاف و حجاب در رشت افزود: امیدوارم مدیریت شهری نیز با توجه بیشتر به مقوله عفاف و حجاب و برپایی چنین نمایشگاه هایی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان حرکت کند.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت خواستار استمرار نمایشگاه های عفاف و حجاب در رشت شد و گفت: افتتاح فروشگاه دائمی عفاف و حجاب در رشت یک اقدام بزرگ و قابل تحسین در راستای حمایت از پوشش مناسب و تولیدکنندگان پوشاک اسلامی است.

گفتنی است بزرگترین فروشگاه دائمی عفاف و حجاب با عنوان سحر در پل عراق رشت افتتاح شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2457

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: