نمایشگاه بهاره استان در نیمه دوم اسفند برگزار می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با بیان اینکه موجودی کالای اساسی استان به میزان قابل قبولی است، گفت: ذخیره‌سازی کالاهای اساسی به منظور حفظ شرایط آرام موجود در بازار صورت گرفته و دولت جز در مواقع ضروری و حساس، دلیلی برای مداخله در نظام عرضه و تقاضا نمی‌بیند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ آرش فرزام صفت با بیان اینکه در راستای حفظ قدرت خرید مردم و ایجاد شرایط رقابتی برای رعایت حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان استانی، نمایشگاه بهاره در اسفندماه برگزار می شود،اظهار داشت: در جریان برگزاری این نمایشگاه تلاش شده اقلام اساسی با حداقل ۲۰ درصد تخفیف عرضه شود.

وی همچنین به صدور مجوز فروش های فوق العاده توسط اصناف اشاره کرد و افزود: این اقدام در کنترل قیمت‌ها نقش موثری دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با بیان اینکه موجودی کالاهای اساسی از جمله گندم، شکر ،گوشت قرمز و سفید ،ذرت ، جو ،سویا و … به میزان قابل قبولی است، عنوان کرد: هدف از ذخیره‌سازی کالاهای اساسی توسط دولت، حفظ شرایط آرام موجود در بازار است و دولت جز در مواقع ضروری و حساس دلیلی برای مداخله در نظام عرضه و تقاضا نمی‌بیند.

وی با بیان اینکه برای ذخیره میوه شب عید هم برنامه‌ریزی‌های لازم از سوی تعاون روستایی استان صورت گرفته، افزود: برای ایام پایانی سال تیم های نظارتی متشکل از تعزیرات‌حکومتی،  سازمان صمت، دانشگاه‌علوم‌پزشکی و اتاق اصناف تشکیل می شود.

گفتنی است نمایشگاه‌ عرضه بهاره از ۱۸ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های گیلان برگزار می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7642

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: