برگزاری آزمون برخط تبدیل وضعیت اداری به قضایی در دادگستری استان گیلان

 

باز باران خبر/ معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان گیلان از روند برگزاری آزمون برخط تبدیل وضعیت اداری به قضایی در این استان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، منصور مختاری معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان گیلان از روند برگزاری آزمون برخط تبدیل وضعیت اداری به قضایی در این استان بازدید کرد.

 

منصور مختاری معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان گیلان در حاشیه برگزاری این آزمون اظهار داشت: در راستای تاکیدات ریاست محترم قوه قضاییه و معاون محترم منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه درخصوص ارتقاء جایگاه کارکنان اداری دستگاه قضا، آزمون تبدیل وضعیت اداری به قضایی با اعلام اداره کل جذب و گزینش قوه قضائیه و انجام هماهنگی های لازم به صورت برخط ( آنلاین) برگزار شد.

 

وی همچنین تصریح کرد در این آزمون مجموعا ۱۷۶ نفر از کارکنان اداری طی دو روز (در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ ) در شش نوبت ، شرکت می نمایند .

 

شایان ذکر است، نوع آزمون به صورت استاندارد می باشد و داوطلبان در زمان بندی مناسب فرصت درج پاسخ خواهند داشت. نتایج آزمون بعد از اتمام مهلت مقرر پاسخگویی بر روی سامانه مذکور قابل مشاهده خواهد بود. در این آزمون نمره منفی لحاظ نمی گردد. ضمن اینکه امکان تجدیدی و حق اعتراض در این مرحله به هیچ عنوان وجود ندارد. داوطلبان پذیرفته شده در آزمون مذکور، متعاقباً به مدت یک هفته فرصت دارند در آزمون تستی سنجش شخصیت شرکت کنند و در ادامه به مصاحبه علمی و روانشناسی دعوت خواهند شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35422

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: