با متخلفان ساخت و ساز قاطعانه برخورد می شود

تشکیل پرونده تخلف برای ۹۰ ساخت و ساز غیر مجاز در روستاهای منفک از منطقه آزاد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت با تاکید بر  برخورد قاطع قانونی با ساخت وسازهای غیر مجاز در سطح روستاهای منفک شده از منطقه آزاد انزلی، گفت: ۹۰ پرونده ساخت و ساز غیر قانونی در سطح این منطقه تشکیل و به کمیسیون مربوطه ارجاع شده است.  
به گزارش باز باران‌خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ محمد علی ویشکائی در جلسه پیگیری تخلفات ساختمانی روستاهای ساحلی منفک شده از منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه متاسفانه در فرایند انتقال و واگذاری روستاهای منطقه آزاد به بخشداری ها، شاهد ساخت و سازهای غیر قانونی عده ای از سودجویان در این مناطق بودیم، افزود: خوشبختانه با ورود بخشداری های مربوطه، برخوردهای قانونی با این متصرفین در حال انجام است.
وی با اشاره به اقدامات و جلساتی که از سوی بخشداران در این زمینه انجام شده است، تصریح کرد: در همین زمینه برای ۹۰ متخلف و متصرف حریم عمومی، پرونده تخلف جهت طرح در کمیسیون ماده ۹۹ تشکیل شده است و انتظار می رود این پرونده ها به طور ویژه در کمیسیون مربوطه بررسی شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت با تاکید بر لزوم اتخاذ اقدامات پیشگیرانه در زمینه ساخت و سازهای غیر مجاز، افزود: در این راستا باید بازدیدهای میدانی از سوی کارشناسان فنی و دهیاران به صورت مستمر تداوم داشته باشد.
ویشکائی ادامه داد: اجرای طرح پلیس ساختمان در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی در سطح روستاها نیز در دست بررسی و تصمیم گیری است.
وی در پایان با تاکید بر لزوم برخورد قاطع با متخلفین و متصرفین انفال عمومی، خاطرنشان ساخت: به هیچ وجه اجازه سوء استفاده به افراد سودجو داده نخواهد شد و با متخلفین با قاطعیت برخورد خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=9803

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: