با جدیت تمام پیگیر رفع مشکلات موجود در شهرکها و نواحی صنعتی گیلان هستیم

باز باران خبر/ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با فرماندار شهرستان رشت دیدار کرد.

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی؛ فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت دیدار و گفتگو کرد.

فتح اللهی در این نشست گفت با تصمیمات خوب و کارشناسی شده و مدیریت صحیح میتوان کم ترین آسیب را در شرایط بد اقتصادی دید.

وی افزود: با تکمیل زیر ساختها و امکانات زیربنایی در شهرکهای صنعتی و راه اندازی واحدهای صنعتی ، شاهد رشداشتغال و توسعه صنعتی خواهیم بود.

فرماندار شهرستان رشت با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد: حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ضمن تشکر از حضور و تلاش های فرماندار شهرستان رشت ، بیان داشت : برخی از دستگاه های اجرایی به علت محدودیت های اعتباری نتوانسته اند به تعهدات خود در تامین زیر ساختهای مورد نیاز تا ورودی شهرکها و نواحی صنعتی عمل کنند ، ولی با جدیت تمام پیگیر رفع مشکلات موجود در شهرکها و نواحی صنعتی هستیم.

 سعیدی کیا گفت: توسعه صنعتی استان، کاهش آلایندگی و بار ترافیکی، کمک به توسعه کارآفرینی، ساماندهی صنایع کوچک و جذب سرمایه‌گذاران از مهم‌ترین اهداف شهرک‌های صنعتی است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان اظهار کرد : با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد، باید به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم ، این در حالی است که صنایع کوچک یکی از بهترین راه حل ها برای رونق اقتصاد می باشد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17452

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: